elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Gjuetar i vlerës

Këlni u hoq nga ... (FOND 3/4 ... 9.14)

 Views: 2982
- 4025 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
06 / 03 / 20   Chateauroux - Caen
Clermont - Sochaux
Paderborn - Këln
Gornik Zabrze - Krakovi
 
2 (2.42)
1 (1.90)
2 (2.12)
1 (2.27)
3 / 4
  22.12
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.