elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

8/9 pikë të reja me dy (2) fonde nga Guru L ___ Fund (108.00) me 5/6 Mbi 3.5 në kolonën Gjatë ditës nga Guru L ___ Absolut i ri me 6/6 pikë dhe dy (2) Fonde ( 6.98 & 5.09) me 35.57 shanse nga Conte Latino ___ New Fund (6.47) nga Alogomouri.

Gjuetar i vlerës

Ekipi në shtëpi i Cardiff ...

 Views: 4090
- 2786 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 12 / 19   Cardiff - Preston
Newcastle - Crystal Palace
Fulham - Leeds
Green Green - Swindon
 
1 (2.37)
1 (2.40)
2 (2.02)
2 (2.60)
3 / 4
  29.87
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.