elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

8/9 pikë të reja me dy (2) fonde nga Guru L ___ Fund (108.00) me 5/6 Mbi 3.5 në kolonën Gjatë ditës nga Guru L ___ Absolut i ri me 6/6 pikë dhe dy (2) Fonde ( 6.98 & 5.09) me 35.57 shanse nga Conte Latino ___ New Fund (6.47) nga Alogomouri.

Gjuetar i vlerës

Kushtet janë ideale që Ozer të zbritet ... (FOND 3/4 ... 11.18)

 Views: 2787
- 3832 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 12 / 19   Auxerre - Nancy
Chateauroux - Guingamp
Fiorentina - Roma
Eibar - Granada
 
1 (2.55)
2 (2.30)
2 (2.35)
1 (2.07)
3 / 4
  28.53
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.