elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Dy Fonde me 5/5 pikë me (15.54) shanse dhe 2 Bomba (5.00 & 4.00) nga Guru L


Surfbet

Eintracht Frankfurt - Schalke 04

Sistemi që do të ndjekim në mënyrë që të rrisim shanset për këtë kategori / lloj basti është 3/7 kryesori, që do të thotë 35 kolona dhe ne po kërkojmë vetëm tre. Paguan si më poshtë: triada = 1 treshe, katërkëndëshi = 4 treshe, pesë = 10 treshe, gjashtë = 20 treshe.

Kush dëshiron më shumë pyetje (3/4/5/6/7) ngre kolonat dhe shkon për dekapitim.

Kjo kategori e veçantë bastesh (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta) do ta gjeni brenda "Sidomos" nga Stoiximan

 
 Views: 1387
- 1220 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
17 / 01 / 21   Olympiacos - PAS Giannina
Sheffield United - Tottenham
Bayern Mynih - Freiburg
Eintracht Frankfurt - Schalke 04
Manchester City - Crystal Palace
AEK Athinë - Atromitos
Lyon - Metz
 
2-1, 3-1 ose 4-1
1-2, 1-3 ose 1-4
2-1, 3-1 ose 4-1
2-1, 3-1 ose 4-1
2-1, 3-1 ose 4-1
2-1, 3-1 ose 4-1
2-1, 3-1 ose 4-1
3 / 7
  ...........
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër - Speciale

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.