elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Lojëra me rezultate të larta (0/2 para)

Lojëra me rezultate të larta (0/2 para)

Nuk kam pasur kohë për ndeshjet sot. Një fjali me Over I zgjodhi nga lojërat Minnesota - Phoenix and Sacramento - Charlotte.

Unë gjithashtu do të kaloj një bast të veçantë me një kërcim nga Marvin Bagley 

 Views: 1719
- 2139 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 02 / 21   Minesota - Phoenix
Sacramento - Charlotte
  Mbi 225
Mbi 236
  3.61
Bet365
28 / 02 / 21   Sacramento - Charlotte
Marvin Bagley
  Mbi 13+ rebaound   5.25
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.