elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Orlando me një varg fitues (1/2 Fondet 3,61)

Orlando me një varg fitues (1/2 Fondet 3,61)
Ne e shmangëm Dallasin në handikap për ditë me radhë, por me disa rezultate të shkëlqyera që solli, dje i besuam në pikët totale. As ai nuk na bëri asnjë favor dhe na privoi nga 4/4.
 
Këtë vit NBA është bërë një cirk i madh me luhatje të mëdha në rezultate. 75-80 pikë në një periudhë. 40-45 nga ana tjetër. 20 pikë përpara një ekipi në pjesën e parë, 20 pikë mbrapa në fund të ndeshjes.
 
Dje kishim tre bomba. Dy më të mirët nga Oklahoma dhe Charlotte po dilnin mirë pasi ishin përpara me 10 ose më shumë pikë ndërsa i treti nga Uashingtoni humbi me pothuajse 20 në Lakers.
 
Kishte ndryshime të mëdha dhe me disa seri të pabesueshme 22-2 Miami dhe Utah i morën ndeshjet shumë lehtë. Përkundrazi, bomba që nuk prisja të kalonte doli me Uashingtonin duke fituar brenda Lakers pas kohës shtesë.
 
Siç thashë disa ekipe (të themi me Dallas) nuk mund t'i gjejmë lehtë e kundërta është bërë me disa të tjerë si Finikas i cili nxori përsëri dy pikat e tij të cilave ne u besuam propozimeve.
 
Sot nuk e pashë programin siç doja. Zgjodha 4 ndeshje si zakonisht me të meta dhe gjithsej pikë. Ace i Orlando ka vlerë në handikap që kur filloi një seri fitoresh me 3/3 ndërsa Detroit me 0/3 në ato të fundit ka disa mungesa. Një fitore dhe një humbje respektivisht për të dy ekipet është nga pardje me Orlando që fiton 105-96.
 Views: 1883
- 1918 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 02 / 21   Orlando - Detroit
N. York - Golden State
  Orlando (-4)
Golden State (-3)
  3.61
Bet365
23 / 02 / 21   Brooklyn - Sacramento
LA Clippers - Washington
  Mbi 242.5
Mbi 233.5
  3,61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  13,03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.