elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

Ray allen

Rezultati shkon lartë në Arizona (Fondet 1/2 3,61)

Rezultati shkon lartë në Arizona (Fondet 1/2 3,61)
Pak më vonë do të përpiqem të ngarkoj kolonën pasi që ndërsa shkruaj ka pothuajse gjithmonë zhvillime të rëndësishme.
 
Le të shkojmë për sot.
 
Hjuston (+1) - Çikago (226) Houston është një person i jashtëm i arsyeshëm me kaq shumë mungesa jo vetëm gjatë kësaj periudhe, por gjatë gjithë sezonit. Wood, Oladipo dhe Cousins ​​jashtë dhe ka të ngjarë të vazhdojnë serinë për Rockets të cilët numërojnë humbjet 7/7 në ndeshjet e fundit. Chicago me 5-5 në 10 të fundit ndërsa në 8 të fundit numëron 5 fitore dhe pa pasur mungesa të konsiderueshme mund të shpëtojë me dyshe. Lart pikët totale. Çikago (-1) Mbi 226
 
Dallas - Memphis (+5) (233)  Mungesat për Memphis kthehen pas shkeljes nga Finikas brenda (97-128). Të dy skuadrat janë vetëm nën zonën prej tetë. Dhe këtu ai ka tendenca për rezultate të larta. Mbi 233 Dallas (-5)
 
Oklahoma (+7) - Miami (212.5) E vështirë në çdo mënyrë. Sidoqoftë, unë nuk e shoh Oklahoma kaq të huaj, veçanërisht me një handikap të tillë, i cili pasi që unë shoh se mund t'i kundërvihet nxehtësisë, pse të mos qëndrojë edhe atje. Sidoqoftë, ne do ta marrim bombën. Dragic ende jashtë për Miami, ndërsa Alexander është për Thunder gjithçka është e mundur. Oklahoma (+7) Nën 212.5
 
Feniks - Portland (+6) (227) Phoenix do të krijojë një seri të mirë pasi me 8-2 në 10 të fundit është vetëm prapa Utah me 9-1 ndërsa e njëjta seri 8-2 për Portland vjen nga një humbje në ndeshjen e fundit. Por për sa kohë që Nurkic dhe McCollum janë jashtë, nuk mund t'i besoj kundër ekipeve të vështira dhe sidomos me një seri të tillë. Tani do të më thuash një nga dy sot që do të zhvillojë ndeshjen do ta zgjerojë atë në 9-1. Feniksi, megjithatë, pa mungesa. Pikët totale tregojnë një nga pikët më të mira të ditës dhe së bashku me handikapin do të ofrohet diçka që unë rrallë i bëj të dy pikët nga e njëjta ndeshje. Mendoj se herën e fundit përsëri nga një ndeshje e Suns kemi shënuar dhe kemi marrë të dy pikët. Mbi 227 Phoenix (-6)
 
Utah - Charlotte (+12.5) (227.5) Nuk e gjej arsyen pse nuk duhet t’i japim peshë dyshes me bombë pasi Charlotte është në gjendje të mirë me 6-4 radhazi dhe 4 fitore në 6 të fundit. 7araki ka vlerë dhe le të jetë kundër ekipit më të mirë në kampionat këtë sezon. Në totalin e pikëve, Over ka fat por nuk është një pikë që më sjell ndonjë gjë të veçantë. Charlotte (+12.5) Mbi 227.5
 
LA Lakers - Washington (+7) (228) Këtu tani kemi një ekip që vjen nga 4 fitore si Uashingtoni ndërsa Lakers vijnë nga 2 humbje. Por ki kujdes sepse edhe këtu do të kaloj një bombë nga kjo ndeshje. Schroder dhe Davis janë jashtë, ndërsa Lebron është zakonisht i dyshimtë, pavarësisht nëse ai luan si zakonisht. Ekipi jo aq i qëndrueshëm i Uashingtonit ka dy ... njerëz të çmendur që mund ta marrin ndeshjen vetë. Unë jam duke folur për Beal dhe Westbrook me lëkurë të shkurtër i cili, nëse gjendet në kohën e tij, do të bëjë priftërinj. Thjesht shikon për kohën jashtë ujërave të saj. Vlera këtu në bombë ndërsa mua më pëlqen Under pa marrë parasysh nëse kurrë nuk ofroni lehtë një lojë në Uashington për Under. Lakers nuk kanë një sulm kaq të tmerrshëm me 111.8 pikë ndërsa kanë mbrojtjen e dytë më të mirë. Uashington (+7) Nën 228

Bombat

Oklahoma - Miami - Oklahoma (3.40) Bet365
Utah - Charlotte - Charlotte (7.00) Bet365
LA Lakers - Uashington - Uashington (3.30) Bet365

 Views: 1916
- 1750 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
22 / 02 / 21   Dallas - Memfis
Feniks - Portland
  Mbi 233
Mbi 227
  3.61
Bet365
22 / 02 / 21   Houston - agoikago
Feniks - Portland
  Agoikago (-1)
Feniks (-6)
  3.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.