elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Clippers gati për vrapime të shpejta (0/2 para)

Clippers gati për vrapime të shpejta (0/2 para)

Dje në lojtarët speciale dolën beal pikat në Mbi 34.

Në ndeshje Memfis - Feniks por ndryshimi shpëtoi aq shumë sa Booker nuk luajti fare në pjesën e dytë

Në periudhën e 4-të, megjithatë, nuk e pashë pasi ndryshimi po luante afër 40 dhe kështu ai mbeti në 23 pikë.

Sot do të kaloj nëpër dy propozime, një me handikap dhe një me gjithsej pikë, ndërsa në shënuesin më të mirë special Jokic në ndeshjen Atlanta - Denver dhe Double-double Serge Ibaka

 

Atlanta - Denver Nikola Jokic Golashënuesi më i mirë 2.90  Stoiximan

LA Clippers - Brooklyn Serge Ibaka Double - Dyfish 6.00 Stoiximan

 

 Views: 1731
- 1726 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
21 / 02 / 21   Orlando - Detroit
LA Clippers - Brooklyn
  Orlando (-2)
LA Clippers (-6.5)
  3.61
Bet365
21 / 02 / 21   Cleveland - Oklahoma
Toronto - Filadelfia
  nën 219.5
Mbi 223.5
  3.61
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  13.03
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.