elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Ray allen

Propozimi i së Shtunës (Fondi 0/1)

Propozimi i së Shtunës (Fondi 0/1)

Disa lojëra sot nga të cilat zgjodha një palë me grupe pikësh dhe dy baste speciale për lojtarët.

 

Memfis - Feniks  D. Booker Mbi 25.5  1.93

Portland - Uashington B. Beal 34+ pikë 1,97

Stoiximan

 Views: 1475
- 1530 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
20 / 02 / 21   Memfis - Feniks
Portland - Uashington
  Mbi 223
Mbi 242
  3.61
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.