elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Sekonda nga lëkundja e bankës në ajër dje Guru L me 4 / 5 Bomba me 339.00 performanca me 5 / 5 me 1.424 shanset për të thyer në 94 'me 1-1 në Rodez - Grenoble.

Roje Pike

Prometeu kalon ....

Lavrio-Prometeu : Shkëlqyeshëm dje nga Final Four i Euroleague pasi kemi pasur zgjedhje 6/8 me koeficient mjaft të mirë. Sot në ndeshjen e fundit midis Lavrio dhe Prometheus do të mbështes për mendimin tim ekipin më me përvojë dhe ekipin më cilësor. Ky është Prometeu. Natyra e lojtarëve të të dy skuadrave më çon në mbi 156.5. Zgjedhja themelore është një bast i kombinuar me një fitore të Prometeut dhe mbi 156.5. Një zgjedhje e mirë është që Gian Clavell të jetë golashënuesi më i mirë me moshën 5,50, pasi unë shoh skenarin e Danny Agbelese që bën një dyshe të dyfishtë në moshën 8,00.

 Views: 87469
- 88889 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 05 / 21   Lavrio-Promitheas   2 & mbi 156.5   4.20
Stoiximan
29 / 05 / 21   Lavrio-Promitheas   Gian Clavell shënuesi më i mirë   5,50
Stoiximan
29 / 05 / 21   Lavrio-Promitheas   Danny Agbelese dyfish-dyfish   8.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.