elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Guru L

Wil - Thun

G / G

G / G & Mbi 2.5

Mbi 1.5 (A ') gjysmë kohe

G / G (Α΄) gjysmë kohe

Sugjeruar Mbi 3.5 në tabelë, ideale për kategoritë e mësipërme të basteve. Ateverfarëdo që zgjidhet në shumë është e dobishme, tani.

Kolona në 6a vijuese në Mbi 2.5 bën një faktor 15.64 (Pamestoixima.gr)

 Views: 5466
- 9011 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
11 / 09 / 21   Hannover - St. Pauli
Malmö FF - Norrköping
Hoffenheim - Mainz
Eupen - Antwerp
Wil - Thun
Lucern - karkalec
 
Rreth 3.5 (2.42)
Rreth 3.5 (2.42)
Rreth 3.5 (2.40)
Rreth 3.5 (2.37)
Rreth 3.5 (2.40)
Rreth 3.5 (2.30)
4 / 5 / 6
  183.87
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër Gjatë ditës

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.