elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (5.00) me 7 / 9 pikë nga Guru L

Guru L

Darmstadt - Heidenheim ____ (FONDI 6/6 ... 152.78)

G / G ...............................................6 / 6

G / G & Mbi 2.5 ..............................6 / 6

Mbi 1.5 (A ') gjysmë kohe ................4 / 6

Gjysma e kohës G / G (Pas Krishtit) ......................4 / 6

Sugjeruar Mbi 3.5 në tabelë, ideale për kategoritë e mësipërme të basteve. Ateverfarëdo që zgjidhet në shumë është e dobishme, tani.

Kolona në 6a vijuese në Mbi 2.5 bën një faktor 14.00..................6 / 6

 Views: 5446
- 3257 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 05 / 21   Paderborn - Greuther Furth
Darmstadt - Heidenheim
Osnabruck - Hamburger SV
Karlsruher SC - Holstein Kiel
KV Mechelen - St. vasal
AGF Aarhus - Nordsjælland
 
Rreth 3.5 (2.10)
Rreth 3.5 (2.35)
Rreth 3.5 (2.32)
Rreth 3.5 (2.40)
Rreth 3.5 (2.40)
Rreth 3.5 (2.35)
4 / 5 / 6
  152.78
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër Gjatë ditës

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.