elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (12.17) me 4/4 pikë nga Don Corleone

Guru L

Wolfsberger - Hartberg

G / G

G / G & Mbi 2.5

Mbi 1.5 (A ') gjysmë kohe

G / G (Α΄) gjysmë kohe

Sugjeruar Mbi 3.5 në tabelë, ideale për kategoritë e mësipërme të basteve. Ateverfarëdo që zgjidhet në shumë është e dobishme, tani.

Kolona në gjashtë në vijim në Mbi 2.5 bën një faktor 16.00 (Pamestoixima.gr)

 Views: 2032
- 2704 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
23 / 01 / 21   Paderborn - Wurzburger Kickers
Verl - Wehen
AS Roma - Spezia
Wolfsberger - Hartberg
Udinez - Inter
AC Milan - Atalanta
 
Rreth 3.5 (2.30)
Rreth 3.5 (2.45)
Rreth 3.5 (2.35)
Rreth 3.5 (2.15)
Rreth 3.5 (2.85)
Rreth 3.5 (2.40)
4 / 5 / 6
  194.74
Magjistarët
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër Gjatë ditës

21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.