elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Μήνα Gëzuar muaj me shëndet.

17: 00 ** Aris - OFI: Marsi Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Eupen - Zulte Waregem: Favoritizmi në Eupen është i drejtë. Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Bohemianët - Carvina: (3-13) gola me 6 humbje 1 barazim me 7 pervec Karvines e cila ne 15 ndeshje lige nuk ka kaluar nje fitore. Bohemians kanë fituar 3 nga 4 ndeshjet e fundit në shtëpi me 10 gola. Bohemi Mbi 1.5 dhe - 1 -.

19: 30 ** Maccabi Tel Aviv - Hapoel Nof Hagalil: Maccabi Tel Aviv Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi 

** Inter - Spezia: Interi ka shënuar 18 gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. 1 & Mbi 2.5

** Bolonja - Roma: Bolonja nuk është e lehtë. Ai shënoi 3 fitore në 4 të fundit me 2 gola pasiv. Roma ka ardhur me 2 fitore, me 4 humbje në 6 të fundit përveç problemeve.

20: 00 ** Altach - Sturm Graz: Në deformim, Sturm Graz me fillimin e mirë fillestar ka shënuar 7 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje në 11 ndeshjet e para. Altach gërvishti fundin me (9-22) gola në 15 ndeshje. Sturm Graz Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Hatayspor - Eyupspor: Kryesojnë ndaj Hataispor. - 1 -.

21: 00 ** Lommel - Gent: 2 & Mbi 2.5

** Althira - Fuenlabrada: 0-1, 0-2 .. - 2 -.

** Sunderland - Oldham: Sunderland u rikthye në shenjë pozitive me 2 fitore dhe 1 barazim. Dështimi i Oldam është i pandalshëm me 5 humbje, 1 fitore në 6 institucionet e fundit të pavarura. Sunderland Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Sheffield Wayne. - Hartpool: Sheffield Wen humbi vetëm ndaj Plymouth. në 14 ndeshjet e fundit që ka dhënë. Hartlepool po kalon një moment të keq nga 3 disfata me vetëm 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit zyrtare. Sheffield Wayne. Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Feyenoord - Heracles: Formacioni me 4 fitore 1 barazim me zero në mbrojtje në 4 të fundit. Në 4 nga 5 më të fundit Heracles nuk shënon me 5 fitore në 5 të fundit jashtë. Ace nga gjysma e kohës me shoqërim Mbi 2.5

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

21: 30 ** Malin - Rrethi Bruges: Skuadra me 7 fitore 2 humbje 1 barazim ne 10 ndeshjet e fundit Malin. Rrethi Brugge është përgjithësisht më i ulët me një korrigjim të pjesshëm kohët e fundit. - 1 -.

** Kortrick - Ostend: Në bark, Ostend vjen nga 4 humbje dhe 1 barazim. Vetëm skuadra vendase humbi nga Bruges në 10 ndeshjet e fundit. Kortrick Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Southampton - Leicester: G/G në 6 të fundit përveç Southampton me 5 Mbi 2.5 në to. Mbi 2.5

** Wolves - Burnley: Wolves ec përpara nga fundi i shtatorit me 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit. Në 3 të fundit brenda me një numër të barabartë fitoresh. Burnley me 1 fitore në 12 ndeshje në pozitën e parafundit të Premierligës. Wolves Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Watford - Chelsea: Chelsea Over 1.5 dhe - 2 -.

** Djemtë e rinj - Lugano: Young Boys pa 3 ndeshjet e fundit, dhe të 3 jashtë. Ai ka luajtur vetëm 5 nga 13 ndeshjet deri më tani në shtëpi. Në 4 të fundit në shtëpi ai shënoi 10 gola. Koha e mirë e Luganos që në 6 dalje numëron 3 fitore 3 humbje. Asi i pjesës së parë, Young Boys Mbi 1.5.

** Genk - Club Brugge: Nga 7 rradhazi Over 2.5 vjen Club Brugge. Mbi 2.5

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Zbatohen Kushtet dhe Kushtet e disponueshme në novibet.gr/info/oroi.

21: 45 ** Hibernian - Rangers: Rangers Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Aberdeen - Livingstone: 1-0, 2-0. - 1 -.

** Sassuolo - Napoli: Sassuolo shënon në 11 ndeshjet e fundit, që ka rekordin me 11/13 Over 2.5 në Serie - A. Të 3 rezultatet i ka sjellë Napoli në 3 ndeshjet e fundit dhe në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi. Mbi 2.5

** Genoa - Milan: Më 12 shtator, fitorja e vetme e Genoas në 14 xhirot e para të Serisë A. 2 humbjet e fundit të Milanit lënë pas 10 fitore dhe 2 barazime në 12 ndeshjet e para. G/G & Over 2.5 verifikohet nga Milani në 5 ndeshjet e fundit jashtë fushe. milan Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.

22: 00 ** San Roque de Lepe - Mirandes: Mirandes Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Lyon - Reims: Fitore për Reims pas 6 ndeshjesh. Me 4 fitore 1 barazim në 5 të fundit brenda Lionit me sulmin e tij për të shënuar në 12 ndeshjet e fundit. Lion Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Paris Saint-Germain - Nish: 1 & Mbi 2.5

** Real Madrid - Athletic Bilbao: Athletic Bilbao i pamposhtur në 7 ndeshje me vetëm 2 humbje në 14 ndeshje të La Ligës, por edhe pa fitore në 5 më të fundit. Nga 4 fitore vjen Real Madrid me një gol të lehtë. Real Madrid Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Everton - Liverpool: Everton shënon një deformim të thellë me 5 humbje dhe 1 barazim. Liverpool ka shënuar 39 gola në 13 ndeshje. 2 & Mbi 2.5

** Aston Villa - Manchester City: 2 & Mbi 2.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

 Views: 9979
- 8513 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
01 / 12 / 21   Altach - Sturm Graz
Hatayspor - Eyüpspor
Alzira - Fuenlabrada
  2
1
2
  5.00
Stoiximan
01 / 12 / 21   Aberdeen - Livingston
Genova - AC Milan
Sassuolo - Napoli
  1
2
Mbi 2.5
  4.61
Pamestoixima.gr
01 / 12 / 21   Lommel - Gent
Feyenoord - Herakli
  2-2 (HT-FT)
1-1 (HT-FT)
  3.65
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  77.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.