elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

** Në BULGARIA Botev Plovdiv dhe Beroe fitojnë.

19: 30 ** Fiorentina - Sampdoria: Fioren me rezultat të gjerë në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi për Fiorentinën me 10 gola në sulm. Në 3 nga 4 ndeshjet e fundit jashtë, Sampdoria pësoi 3 gola për ndeshje me një numër të barabartë humbjesh. Me 11/14 Over 2.5 Sampdoria, me 6/6 Over 2.5 Fiorentina brenda. Fiorentina Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Atalanta - Venecia: 1 & Mbi 2.5

21: 00 ** Teruel - Alcorcon: Alcorcon Over 1.5 dhe - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi 

** Rotherham - Port Vale: E pamposhtur që nga mesi i shtatorit, Rotherham në 16 ndeshjet e fundit për të gjitha garat me 11 fitore dhe 5 barazime me sulmin e saj për të shënuar në 14 prej tyre. Port Vale është një imazh i mirë më vete, me kohë nën mesatare në 4 ndeshjet e fundit që dha me 2 humbje 1 barazim 1 fitore. Ροδεραμ Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Kembrixh - Walsall: Një epërsi e lehtë në Kembrixh që kanë shënuar në 5 ndeshjet e fundit. Nga ana tjetër, Walsall në 3 nga të njëjtat 5 të fundit nuk arriti të shënonte. - 1 -.

** Bolton - Fleetwood: Me 1 humbje në 7 të fundit të një institucioni të pavarur, Bolton ruan ekuilibrat me një përforcim në favor të tij që në 6 prej tyre shënon nja dy gola për ndeshje. Fleetwood po kalon një periudhë të keqe të zgjatur me 7 humbje dhe 2 barazime që nga mesi i tetorit. Bolton Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Forrest Green - Chelsea U21: Mbi 2.5

21: 30 ** Newcastle - Norwich: Fakti që Newcastle ka shënuar në 9 nga 11 ndeshjet e fundit në Premier League është një statistikë që i jep atyre një epërsi. Norwich nuk arriti të shënonte në 5 nga 8 të fundit të ligës. - 1 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

** Monza - Cosenza: Monza vazhdimisht imazh i mirë me 2 humbje në 14 ndeshje, gjithashtu e pamposhtur në 7 ndeshjet e fundit dhe imazhi i shkëlqyer në shtëpi me 5 fitore dhe 1 barazim. Me 5 humbje, 2 barazime, 1 fitore në 8 ndeshjet e fundit, edhe Cozenza ka një prezencë të keqe jashtë fushe. Monza Mbi 1.5 dhe - 1 -.

21: 45 ** Sereng - Anderleht: Vetëm nga Antwerp Anderlecht ka humbur në 13 ndeshjet e fundit zyrtare që nga fundi i gushtit. Sereng fiton në 2 ndeshjet e fundit me shenjë negative në 8 ato menjëherë paraardhës duke pasur 5 humbje 2 barazime 1 fitore. Anderlecht Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Hamilton - Kilmarnock: Hamilton vjen nga 3 humbje, duke mbetur pa fitore në 5 ndeshjet e fundit. I pari në kampionat në 15 ndeshje kampionati, Kilmarnock justifikon besimin duke pasur mbrojtjen më të mirë. - 2 -.

** Swindon - Colchester: Vetëm nga Bradfordi Swindon u mund në 14 ndeshjet e fundit që dhanë për të gjitha turnetë me një pasqyrë edhe më të mirë në 6 ndeshjet e fundit me 5 fitore dhe 1 barazim. Imazhi i Colchester është nën mesataren me paqëndrueshmërinë si tipar kryesor. - 1 -.

** Wrexham - Yeovil: Imazhi i mirë nga të dyja skuadrat në formën e fundit. Me një vështrim më të thellë në fundin e 12 ndeshjeve të fundit gjejmë Wrexham duke shënuar 25 gola, kundër Yeovil që në të njëjtat 12 ndeshje shënoi 10 gola. Rexhami në shtëpi është i pamposhtur me vetëm 3 gola të shënuar në 7 ndeshje. Rexam Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Zbatohen Kushtet dhe Kushtet e disponueshme në novibet.gr/info/oroi.

** Salernitana - Juventus: Skuadra më e keqe në Serinë A është Salernitana me (11-29) gola në 14 ndeshje. Juventus pengohet në kërkim të frymëmarrjeve për të shënuar. Juventus fiton nga pjesa e parë me një shoqërim Mbi 2.5

** Verona - Cagliari: Dobësi të forta nga ana e Cagliarit që arriti vetëm 1 fitore në 14 ndeshje të ligës. Vjen nga 4 humbje, 2 barazime me të njëjtin rekord negativ dhe në 6 jashtë me (5-15) gola. 5 fitoret në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi me sulmin më të mirë në shtëpi, dhe 2 humbjet në 11 ndeshjet e fundit janë shifra jashtëzakonisht mbresëlënëse për skuadrën vendase. Verona Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Në Irlandën e Veriut Larn dhe Glenavon fitojnë.

Ora 22:15 ** Leeds - Crystal Palace: G / G

** Braga - Visela: Braga fiton nga pjesa e parë me Over 2.5.

** Në Brazil fiton Flamengo dhe America Mineiro.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

 Views: 8514
- 7330 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 11 / 21   Fiorentina – Sampdoria
Seraing - Anderlecht
Verona - Cagliari
  1
2
1
  4.52
Novibet
30 / 11 / 21   Rotherham - Port Vale
Bolton - Fleetwood
Wrexham - Yeovil
  1
1
1
  5.00
Pamestoixima.gr
30 / 11 / 21   Salernitana - Juventus
Braga - Vizela
  2-2 (HT-FT)
1-1 (HT-FT)
  4.06
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  91.20
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.