elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Dhurata e Zotit

~ Zgjedhja ime për të vënë bast mbi 1.5 në Basaksehir, Kopenhagen dhe Herakles në vend të fitoreve të pastra na kushtoi një tjetër 9/9 absolut me koeficient 128.00 pasi Herakli mbeti në 1-0, nga 59 'me një thes fazash për gola.

~ Nga atje dhe më tej (2) Fondet me 8/9 pikë, që vetëm 4 ditë më parë, 3/5 Bomba (4/5 Bomba dy ditë më parë) dhe nja 50 ari ndeshje në analizat nga mesdita në agim me mbi 80 % Suksesi (hyjnor) për të festuar nga dhurata e Zotit e quajtur Surfbet.net, askund në botë shije të tilla bastesh për më shumë se 20 vjet.

Words Me fjalë të tjera, e gjithë Greqia që ndihet si bast këtu, në fole, në nënën e basteve. Në faqen që vendos vëllimin e basteve si askush dhe asgjë, me Librat që hanë fatkeqësi, ose i shpëtojnë nga atje ku as nuk e besojnë.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

«21+ | Rregullatori Kompetent EEEP | Rreziku i varësisë dhe humbjes së pronës Linja e ndihmës KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi ".

** Në Katar ata fitojnë Al Garafa, Al Rayyan dhe Al Wakra.

18: 00 ** Media Metan Gas - Sepsi: Të dy ekipet kanë një imazh të keq në përgjithësi, por Gaz Metan Media, një ekip që fitoi pas 6 humbjesh dhe 1 barazimi, është një ekip më i ulët. Sepsi vjen nga 4 barazime, që ka 4 humbje në 1 ndeshje jashtë. - 2 -.

19: 00 ** Nizhny Novgorod - CSKA Moskë: Humbjet në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi për Nizhny Novgorod me të paktën 2 gola në lojë. Në 5 më të fundit ai arriti vetëm 1 fitore. Përmirësimi i tendencave nga ana e CSKA Moscow me 3 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje (kundër Zenit) në 5 ndeshjet e fundit. CSKA Moskë Mbi 1.5 dhe - 2 -.

19: 30 ** I patrembur - Marsi: Ekipet shënuan 1 gol në 3 raundet e para të kampionatit me Atromitos që pësoi 1 gol dhe Aris 1 gol.

Winmasters: Rritja e * kthimit çdo ditë në tregjet e njohura

* Kushtet dhe afatet zbatohen.

21+ | Rregullatori i EEEP KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

20: 00 ** FC Victoria 1889 Berlin - Havelse: Pas 7 humbjesh, 1 barazimi, Havelse arriti të fitojë me vetëm 3 gola në 9 ndeshje. Mbajtje e mirë FC Victoria 1889 Berlin me 4 fitore në 5 brenda. Me fitore ai arrin majat. FC Victoria 1889 Berlin Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Degerforce - AIK: Rrëmuja e Degerfors është e papërshkrueshme siç thuhet nga 9 humbjet, 1 barazim, 1 fitore në 11 të fundit nga jashtë. Nga 8 fitore 3 barazime vjen AIK në prizë për luftën për titull. ΑΪΚ Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Aarhus - SonderjyskE: Dyfishi i qartë (0-2) në Silkeborg me një rekord prej 2 fitoresh dhe 1 barazimi në 3 më të fundit tregon një ndryshim të kursit për Aarhus. Pas 5 humbjeve 1 fitore barazim për SonderjyskE mbi Brondby. Në 4 jashtë me 3 humbje 1 barazim me (1-5) gola për ekipin mysafir. Ααρχους Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Trabzonspor - Alanyaspor: Alanyaspor korrigjon me 3 fitore. I pamposhtur me 4 fitore dhe 2 barazime të pabesueshme Trabzonspor. Trabzonspor Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5

21: 00 ** Ajaksi II - Maastricht: Fiton në 2 të fundit për Ajax II me 10 gola në sulm. Në 2 ndeshjet e fundit jashtë, Maastricht pësoi 12 gola me 2 humbje. Ajaksi II Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj"

21+ | Luaj me Përgjegjësi. | * Zbatohen Kushtet dhe Kushtet e disponueshme në novibet.gr/info/oroi.

** Un Craiova - Dinamo Bukuresht: Zhgënjyes Dinamo Bukuresht vjen nga 6 humbje me (1-15) gola. Në 4 jashtë me 4 humbje dhe (0-11) gola. Superiore në çdo aspekt ndaj Un. Craiova, shkruan 3 fitore 1 barazim 1 humbje në 5 brenda. Un Craiova Mbi 1.5, dhe - 1 -.

** Pass Ferreira - Belenenses: Belenenses pa fitore me 3 barazime dhe 3 humbje, të cilat nuk shënuan as në 3 ndeshje jashtë. - 1 -.

** Tsukaricki Stankom - Radnik Surdulica: (Serbi) Radnik Surdulica la mënjanë fillimin e mirë që vinte nga 3 humbje. Tsukaritsky Stankom është vazhdimisht i mirë me 2 humbje në 9 ndeshje, që vijnë nga 2 fitore dhe 1 barazim. - 1 -.

** Thelta - Granada: Balsami i fitores që ndryshon drejtim për Thelta (0-2) në Levante. Granada nuk ka fituar në 6 ndeshjet e para me mbrojtjen e saj duke pësuar 11 gola në 5 ndeshjet e fundit. Thelta Mbi 1.5 dhe - 1 -.

00: 15 ** Independiente Petrolero - Aurora: Petroleumi i Pavarur Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

19: 00 ** Piast Glivice - Krakov: Tendencat korrigjuese të Krakovit dalin nga të pamposhturat në 4 të fundit me 2 fitore dhe 2 barazime me gola të lehtë. Nga 2 humbje vjen Piast Glivice pa shënuar me gjithashtu një problem fitoren 1 në 4 brenda. - 2 -.

** Cusco - Cantolao: (Peru) Vetëm 1 humbje në 7 ndeshjet e fundit për Cantolao që mbetet e pamposhtur në 4 të fundit, përveçse me shtëpinë e mbetur e paprekur në 3 prej tyre. Me 5 humbje në 7 ndeshjet e fundit, Cusco me 17 gola pasiv. Në 6 të fundit brenda vetëm 1 fitoreje me një mbrojtje gyp. - 2 -.

19: 30 ** Satoru - Sedan: Rreth të njëjtave ekipe në renditje me Sedan një pikë përpara. Vetëm Seth fitoi setin në 4 të fundit të kampionatit. Nga e pamposhtur në 5 më të fundit vjen Sedani me 3 fitore 2 barazime me vetëm 1 gol pasiv me një nga mbrojtjet më të mira në ligë. - 2 -.

20: 00 ** Halmstad - Sirius: Nga 3 humbje, 1 barazim vjen Halmstad pa shënuar as në 4 të përmendura më sipër. Në 6 të fundit brenda vetëm 1 fitoreje. Me 3 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 5 ndeshjet e fundit, Sirius është i pamposhtur në 3 ndeshjet e fundit. - 2 -.

** Fuenlabrada - Kartagjenë: Nga 4 barazime vjen Kartagjena me vetëm fitore (0-2) ndaj Alcorcon. Asnjë fitore në 3 brenda. Pika referuese janë 3 fitoret e Kartagjenës në 4 më të fundit të Segunda. - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Para 1: Për një humbës nuk humbni në Pamestoixima.gr!

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Bombat

Cracovia - 2 (3.75) Bet365
Kantolao - 2 (3.70) Novibet
Sedan - 2 (4.20) Bet365
Sirius - 2 (3.85) Pamestoixima.gr
Kartagjena - 2 (4.75) Bet365

 Views: 8680
- 12757 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
27 / 09 / 21   Nizhny Novgorod - CSKA Moskë
Degerfors - AIK
AGF Aarhus - SønderjyskE
  2
2
1
  5.40
Pamestoixima.gr
27 / 09 / 21   Paços Ferreira - Belenenses
Tuluza - Caen
Celta Vigo - Granada
  1
1
1
  4.70
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  25.00
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.