elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

(1-13) gola në 6 ndeshjet e fundit jashtë

14: 00 ** Seul - Ulsan Horang: (Koreja e Jugut) Humbja pas 9 ndeshjeve për kampionin Ulsan Horang. Fitorja pas 12 ndeshjeve për Seulin e cila në 6 të fundit në shtëpi numëron 5 humbje 1 barazim me (3-10) gola. Të paktën 2 gola për lojë shënohen në 3 ndeshjet e fundit jashtë fushe nga skuadra mysafire. Ulsan Horang Mbi 1.5, dhe - 2 -.

15: 00 ** Në (Gjermani | 3. Liga) fiton Magdeburg.

Ora 16:00 ** Floro - Sogndal: Mbi 3.5

17: 00 ** Bournemouth - MK Dons: (Angli | Kupa EFL) G / G & Over 2.5 në 3 puthjet e fundit të dhëna nga të dyja skuadrat. Bournemouth Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

** HJK Helsinki - Seinayoen JK: Seinayoen JK nuk është një detyrë e lehtë. Numëron 4 fitore në 5 të fundit dhe 4 fitore në 6 të fundit jashtë.

17: 15 ** Charleroi - Sint Truiden: Të dy skuadrat do të shënojnë. G/G

18:00 ** Pribram - Tamborsko: (Republika Çeke | FNL) Pribram ka shënuar 11 gola në 3 ndeshjet e fundit, një zyrtare dhe 2 miqësore me fitore të barabarta. Tamborsko filloi me një humbje në shtëpi. Pribram Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** Smorgon - Slavia Mozir: Dy nga mbrojtjet më të këqija në ligë me 38 dhe 32 gola respektivisht në 17 dhe 16 ndeshje.

18: 30 ** Degerforce - Warburg: G / G në 10 nga 11 të fundit Werberg ... dhe në 5 të fundit jashtë. Mbi 2.5 në 3 të fundit brenda dhe në 3 nga 4 Degerfors më të fundit. G/G

18: 45 ** Ferencvaros - Kisvarda: Ferencvaros Mbi 1.5 dhe - 1 -.

19: 00 ** Aarau - Schaffhausen: G / G & Mbi 2.5

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Ora 19:30 ** Sereng - Malin: Mbi 2.5

20: 00 ** Në Francë Liga 2) Parisi dhe Gingkamp fitojnë.

21: 00 ** Ludogorets - CSKA Sofje 1948: Ludogorets Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Lumi Boston - Amerika e Jugut: (Uruguaj) Shenja të përmirësimit nga lumi Boston nga mesi i qershorit me sjellje të mira mbrojtëse. Me 5 humbje 1 barazim 1 fitore Amerikën e Jugut në 7 të fundit të ligës. - 1 -.

21: 30 ** Arka Gdynia - Zaglebie Sosnovic: (Poloni | I Liga) Korrik me 4 fitore dhe 1 barazim për Arka Gdynia me një gol të lehtë. Arka Gdynia Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Longford - Derry City: Vetëm 1 fitore në 21 ndeshje të ligës Longford me fitoren e parë dhe të fundit në premierën më 20 mars. Derry City me 4 humbje në 17 ndeshjet e fundit të kampionatit. - 2 -.

** Djem të rinj - karkaleca: Djem të rinj Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

21: 45 ** Eupen - Anderlecht: Foto shumë e mirë nga Eupen në premierën në Bruges. Ai barazoi 2-2 në 103΄.

22: 00 ** Cluj - Tsindia Targoviste: Fiton për Cluj në 4 ndeshjet e fundit zyrtare me të paktën 2 gola në lojë. Cluj Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** San Martin de San Juan - Guillermo Brown: (Argjentina | Primera Nacional) Fitorja e fundit në Atletico Rafaela dhe humbja e parë në 1 ndeshjet e fundit korrigjojnë imazhin e San Martin de San Juan. Guillermo Brown vjen nga 5 humbje me (2-0) gola. - 1 -.

** Aurora - Më e Forta: (Bolivi) De Strongest shënoi 29 gola në 10 ndeshje. Të paktën 2 gola për lojë në 9 prej tyre me një rekord prej 8 fitoresh 1 barazim 1 humbje. Aurora nuk është e keqe, por një sulmues i drejtë i lojës. Më i Forti Mbi 1.5 dhe - 2 -.

00: 00 ** Racing Club - Sarmiento: Nga dyshe jashtë në Aldosivi vjen Racing Club me zero detyrime në 3 të fundit, dhe në shtëpi me 3 fitore, 1 barazim në 4 shtëpitë e fundit me 1 gol pasiv. (1-13) gola në 6 të fundit përveç Sarmiento. - 1 -.

** Seattle - San Jose: Vetëm një pikë prapa Seattle me 2 humbje në 16 kthesat e para. San Jose nuk ka fituar në 11 ndeshje me 6 humbje dhe 5 barazime. Seattle Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Deportes Tolima - Allianza Petrolera: (Kolumbi) Deportimi Tolima Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

01: 00 ** Leon - Tijuana: Superiorja dhe e preferuara e lojës është Leon në imazh të thellë që nga fillimi i marsit. Leon Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

Ora 02:05 ** Deportivo Cali - Atletico Bucaramanga: (Kolumbi) Plumbi margjinal në shtëpi. - 1 -.

02: 30 ** Libertad Asuncion - Sol De America(Paraguaj) Libertad Asuncion Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Bolivar - Jorge Wilstermann: (Bolivi) Jorge Wilsterman ka pësuar 18 gola në 5 ndeshjet e fundit jashtë me 5 humbje. Me 5 fitore, 3 barazime, 1 humbje në 9 ndeshjet e fundit, skuadra vendase. Bolivar Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

03: 00 ** Universiteti Teknik - Barcelona Guayaquil: (Ekuador) Vetëm 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit Universiteti Teknik. E njëjta gjë në 6 të fundit në selinë e saj. Me 5 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje, Barcelona Guayaquil në 7 auatet e fundit brenda. Barcelona Guayaquil Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Club America - Nekaxa: Korrik me 3 fitore dhe 1 barazim për Club America. - 1 -.

** Kansas - Dallas: 7/7 disfata jashtë me (2-15) gola për Dallasin. Nga 4 fitore 1 barazim vjen Kansas me 5 fitore 3 barazime në 8 shtëpi. Kanzas Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

17: 00 ** Cesar Vallejo - Aleanca Atletico: (Peru) Në 4 ndeshjet e fundit jashtë fushe me 3 fitore dhe 1 barazim, Aleanca Atletico me të paktën 2 gola për lojë në pjesën sulmuese. Imazh i mirë me 1 humbje në 6 lojën e fundit me sulme të mira mbrojtëse. - 2 -.

02:00 ** Internacional - Cuiaba: I pamposhtur në 5 ndeshjet e fundit jashtë fushe Cuiaba, me vetëm humbje në 5 më të fundit nga Corinth. Me 1 fitore në 7 më të fundit dhe 6 të fundit brenda Internacional. - 2 -.

03: 00 ** Bragantino - Gremio: Gremio po vjen nga i pamposhturi në 3 të fundit, duke kërkuar vazhdimësi. Bragadino nuk ka fituar në 4 të fundit, e cila ka fituar vetëm 1 nga 6 të fundit brenda. - 2 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Në kolonë i veçantë zgjedhjet e mia në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

Aleanca Atletico - 2 (4.20) Bet365
Cuiabá - 2 (7.20) Stoiximan
Grêmio - 2 (4.20) Pamestoixima.gr

 Views: 9305
- 8043 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
31 / 07 / 21   Pribram - Táborsko
Aarau - Schaffhausen
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
  1
GG & Mbi 2.5
1
  5.07
Stoiximan
31 / 07 / 21   Ferencvaros - Kisvarda
Ludogorets - CSKA 1948 Sofje
Djem të rinj - karkaleca
CFR Cluj - Chindia Targoviste
  Ferencvaros (Mbi 1.5)
Ludogorets (Mbi 1.5)
Djem të rinj (mbi 1.5)
CFR Cluj (Mbi 1.5)
  5.29
Novibet
31 / 07 / 21   Klubi i garave - Sarmiento
Seattle - San Jose
Leon - Tijuana
  1
1
1
  5.00
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  132.61
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.