elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

18: 30 ** Ilves - Oulu: Në vendin e fundit të renditjes është Oulu. Në 6 dalje me 5 humbje. Fitoret në 4 nga 5 të fundit brenda u arritën nga Ilves i cili shkëlqen me 10 pikë në tabelën e rezultateve. - 1 -.

** Lahti - Kotka: Lahti i pamposhtur në 10 ndeshjet e fundit. Pa një fitore në të njëjtat 10 ndeshje të fundit, Kotka me 6 humbje dhe 4 barazime me mbrojtjen e saj duke pësuar gola në 9 prej tyre. Lahti Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Turku - Mikelin: Turkou vjen nga shtëpia me zero detyrime në 3 të fundit. Në 4 ndeshjet e fundit jashtë fushe Micheline ka pësuar 7 gola. turk Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

19: 00 ** Në Rusi Spartak Moska fiton.

20: 00 ** Yamerbugt - Lingby: Lyngby Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** Teplice - Slavia Pragë: 2 & Mbi 2.5

21: 00 ** Korona Kielce - Skra Cestochova: (Poloni | I Liga) Korona Kielce Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

21: 45 ** Genk - Ostend: Premiera për KRC Genk 1-1 në Standard Liege. Humbje e rëndë për Ostendin në premierën për Ostendin në shtëpi me (0-3) nga Charleroi. Genk Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 - .

** Drogheda - Waterford: Dallimi në favor të shtëpisë bëhet nga sulmet e skuadrave me Drogheda që shënon 34 gola dhe Waterford shënon 15 gola në 21 ndeshje deri më tani. Waterford ka më së shumti humbje (14) në ligë dhe mbrojtjen më të keqe me (39) gola pasivë. Drogheda Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** Qyteti i KS - UCD: UCD 13/16 Over 2.5 është rekordi më i mirë në këtë kategori bastesh. (11-11) dhe (13-12) golat e skuadrave në 6 të fundit brenda dhe jashtë ekipeve. 8/8 Mbi 2.5 larg nga shtëpia UCD. Mbi 2.5

** Wexford FC - Galway United: 13 humbje, 2 barazime 1 fitore, rekord që e sjell Wexford FC në vendin e fundit me (12-34) gola. Nga 5 fitore 1 barazim vjen mysafiri. - 2 -

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

22: 00 ** Shamrock Rovers - Shën Patrik: Nga 21 gola të shënuar nga skuadrat në 12 ndeshjet e fundit. Problem për St. Patrick's është fitorja e parë në 1 të fundit, përveç një numri të barabartë të G / G. Nga 6 fitore vjen Shamrock Rovers me 2 gola asete. Shamrock Rovers Mbi 1.5 dhe - 1 -.

23: 30 ** Dep. Komunale - Sp. Kristal: (Peru) Me 9 fitore në 10 ndeshjet e fundit, Depp. Sp.Kristal me 22 gola në sulm. Një gol i vështirë për Depp. Komunal ku në 2 nga 11 të fundit ai shënoi më shumë se 1 gol për ndeshje. Sp. Kristal Mbi 1.5 dhe - 2 -.

02: 00 ** Coritiba - Nautico: 0-0, 1-1. Nën 1.5

** River Plate Asuncion - Cerro Portenio: (Paraguai) Pa një fitore në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 4 humbje dhe 2 barazime. Me 1 humbje në të njëjtat 6 përveç Cerro Portenio. - 2 -.

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

02: 30 ** New York City - Columbus: Fiton në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi për New York City. Columbus me 1 fitore në 7 larg. New York City me 6 Over 2.5 në 8 të fundit të MLS. Colombo shënon në 4 nga 5 të fundit. Qyteti i Nju Jorkut Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

03: 00 ** Manta - Un. Katolika Quito: (Ekuadori) Fiton në 4 nga 5 të fundit për Un. Katolika Quito e cila arriti 5 fitore në 6 të fundit përveçse me 16 gola në sulm. Me 1 fitore në 5 të fundit në shtëpi, Manta. Un Katolika Quito Mbi 1.5 dhe - 2 -.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Orlando - Atlanta United: Atlanta United injoron fitoren në 10 të fundit të MLS. Orlando ka humbur freskinë kohët e fundit, por është e mundur brenda me (13-4) gola në 7 brenda me 4 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje. Orlando Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Ora 03:30 ** Blooming - Club Atletico Palmaflor: (Bolivi) Fiton në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi për Blooming. Me 4 humbje 1 fitore në 5 të fundit përveç Club Atletico Palmaflor. Duke lulëzuar Mbi 1.5 dhe - 1 -.

05: 00 ** Los Angeles Galaxy - Portland: 12/15 Over 2.5 për Los Angeles Galaxy me (23-26) gola. Me 5 Over 2.5 në 6 të fundit përveç me 15 gola pasiv Portland. Mbi 2.5

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

 Views: 8043
- 8738 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 07 / 21   Krylya Sovetov - Spartak Moskë
Jammerbugt - Lyngby
Shamrock Rovers - St. Patrick
  2
2
1
  5.00
Pamestoixima.gr
30 / 07 / 21   Korona - SKRA
Genk - Oostende
Drogheda - Waterford
  Korona (Mbi 1.5)
Genk (Mbi 1.5)
Drogheda (Mbi 1.5)
  5.44
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  30.45
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.