elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Tre të preferuarat _____ (CASH ... 6.50 ME 4/5 PIKA)

~ Në kualifikueset të Champions League do të mbajmë tre favoritë me Legia Warsaw, Dinamo Zagreb dhe Ferencvaros.

Në pjesën tjetër të programit

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

20: 00 ** Helsingborg - Falkenberg: Helsingborg është superior në çdo mënyrë, është 8 pikë para Falkenberg me një ndeshje më pak. Pas 3 fitoreve, Helsingborg humbi në ndeshjen e fundit. Falkenberg regjistron më shumë humbje (8) në kampionat me mbrojtjen e tij të pësuar 20 gola në 10 largimet e fundit. Helsingborg Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

00: 45 ** Aldosivi - Klub garash: Prezencë shumë e mirë e Racing Club deri në fund të majit ku nga 9 deri në fund të majit ai arriti 6 fitore pa pësuar gol. Aldosivi është një nga skuadrat më të këqija. - 2 -.

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

01: 15 ** Crisiuma - Fluminense: (Kupa) Nga Palmeiras dhe Gremio, Fluminense humbi në 2 ndeshjet e fundit, duke lënë mënjanë 3 fitore dhe 1 barazim. Në Serie - C, Crijuma. - 2 -.

03: 30 ** Vitoria Bahia - Gremio: (Kupë) Imazh i keq me vetëm 2 fitore në 14 ndeshje të Serie - B Vitoria Bahia. Gremio korrigjon më vete me 2 barazime 1 fitore në 3 ndeshjet e fundit. - 2 -.

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** La Ecidad - Deportivo Pasto: (Kolumbi) Edhe një epërsi e lehtë në La Ekuador. - 1 -.

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

 Views: 5978
- 5174 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
27 / 07 / 21   Flora - Legia Varshavë
Omonia Nikosia - D. Zagreb
Giralgiris - Ferencvaros
  2
2
2
  6.50
Pamestoixima.gr
27 / 07 / 21   Helsingborg - Falkenberg
Criciúma - Fluminense
  Helsingborg (Mbi 1.5)
Fluminense (Mbi 1.5)
  4.00
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  27.30
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.