elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Ai u kthye te fitimtarët

** Levantia Tallinn - Nome Kaliou: (Estoni) Nga 9 seri Mbi 2.5 vjen Levantia Tallinn e cila në 8 brenda numëron një numër të barabartë mbi 2.5. Nome Kaliou ka shënuar 6 gola në 16 ndeshjet e fundit jashtë. Lavender Talin Mbi 1.5, dhe në total Mbi 2.5. Statistika

16: 00 ** Fredrikstad - Shëllirë: 2 humbjet e Brine janë problematike, siç është edhe fakti që në 4 nga 5 ndeshjet jashtë fushe mbrojtja e saj pësoi të paktën 2 gola për ndeshje. Fredrikstad u kthye me 2 fitore radhazi, duke pasur vetëm 2 humbje në 11 ndeshje me 8 Over 2.5 në to. ** Fredrikstad Mbi 1.5, G / G & Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

** Norrkπινping - Hacken: Vlen të përmenden 9 G / G rresht të Haken. Norrkoping shënoi në të 5 brenda. G/G.Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Erebro - Hamarbi: Nga 7 seri G / G vjen Hamarby me 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5 në 5 të verifikuar së fundmi nga Erebro me mbrojtjen e tij të pësuar të paktën 2 gola për ndeshje. G / G dhe Mbi 2.5. Statistika

** Vasteras SK - Helsingborg: Rezultatet e ulta luajnë një rol kryesor në lojërat ekipore. Statistika

17: 00 ** Sapecoense - Cuiaba: Të dy ekipet nuk fituan respektivisht në 11 dhe 9 ndeshje. Statistika

18: 00 ** Waterford - Sligo Rovers: Me 7 humbje 1 barazim 1 fitore në 9 ndeshje në shtëpi Waterford me (5-21) gola të përgjithshëm. Sligo Rovers u kthye fitimtar me 2 fitore, tre pikë prapa majës me një ndeshje më pak. Sligo Rovers Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Bohemianët - Longford: Vetëm 1 fitore për të fundit në renditjen e Longford në 20 ndeshje. Fiton në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi për Bohemians me (21-3) gola. Bohemi Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

18: 30 ** Gothenburg - Myalbi: Nga 2 fitore të dyja në fund të 10 ndeshjeve të para. Statistika

** AIK - Kalmar: AIK ka një pamje pak më të mirë si në përgjithësi ashtu edhe brenda dhe jashtë. Kalmar është i vështirë me 2 humbje në 10 kthesat e para të kampionatit. Statistika

18: 45 ** Slavia Mozir - Isloch Minsk: Nga 6 Mbi 2.5 vjen Slavia Mozir e cila mat 5 G / G në 5 të fundit brenda me 4 Mbi 2.5 në to. G / G në 5 nga 6 ndeshjet e fundit jashtë për Isloch Minsk. Mbrojtje të këqija për të dy ekipet. Mbi 2.5. Statistika

19: 00 ** Tromso - Rosenborg: Pas 3 humbjeve dhe 2 barazimeve, Rosenborg arriti të fitonte. Asnjë fitore në 5 më të fundit dhe 5 brenda Tromso. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Widad Casablanca - Itihad Tanger: (Marok) 5 fitoret radhazi me gola të lehtë e mbajnë Widad Casablanca vetëm të parin. 53 golat e shënuar në 27 ndeshje performanca më e mirë në mënyrë sulmuese. Itihad Tanger del nga 5 humbje me 1 barazim, pavarësisht se dha 4 prej tyre në shtëpi. Widad Casablanca Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

21:00 ** Stromsgodset - Stabaek: Forma larg ekipeve i jep epërsinë vendasve. Më konkretisht, me 3 fitore dhe 2 barazime, Stromsgodset me (11-4) gola, kundër 3 humbjeve, 2 barazime të Stambaek me (7-13) gjithsej gola. Stromsgodset Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Minesota - Seattle: Minnesota ka shënuar në 8 nga 9 ndeshjet e fundit. Seattle shënoi në 12 nga 13 ndeshje. Mbi 2.5. Statistika

** Olympia Asuncion - River Plate Asuncion: (Paraguai) Olympia Asuncion ka shënuar 16 gola në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. River Plate Asuncion ka vetëm 2 fitore në 18 ndeshje. Olympia Asuncion Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme ..... ANALIZA

19: 00 ** Lillestrom - Molde: Isshtë mirë dhe Lillestrom e tregon atë me një të pamposhtur në 6 të fundit me 4 fitore dhe 2 barazime. Plus 4 fitoret e saj në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Së pari për Molde me 3 fitore në 6 jashtë. - 1 -. Statistika

** Christianund - Sandefjord: Sanfjord vjen nga 3 fitore pa pësuar gol. Vetëm Branundsund mundi Bran në 4 të fundit me zero në sulm në 3 të tjerët. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Bombat

Lillestrøm - 1 (4.15) Pamestoixima.gr
Sandefjord - 2 (4.10) Bet365

 Views: 5809
- 5405 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
18 / 07 / 21   Levadia - Nõmme Kalju
Fredrikstad - Bryne
Örebro - Hammarby
  Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
  4.81
Pamestoixima.gr
18 / 07 / 21   Waterford - Sligo Rovers
Bohemianët - Longford
Wydad Casablanca - Ittihad Tanger
  Sligo Rovers (Mbi 1.5)
Bohemianë (Mbi 1.5)
Wydad Casablanca (Mbi 1.5)
  5.17
Stoiximan
18 / 07 / 21   Slavia Mozyr - Isloch
Strømsgodset - Stabæk
Minesota - Seattle
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.80
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  111.51
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.