elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

dy (2) Fondet (5.45 & 5.00) me 8 / 9 pikat dhe (3) Bombat (5.00, 4.25 & 3.90) nga Guru L ___ Fondi (8.04) nga Alogomuri

Guru L

10/12 Mbi 2.5

16: 00 ** Stirndals / Blink - KFUM: (15-15) gola të KFUM në 11 ndeshje me 6 G / G në 7 ndeshjet e fundit. Mbrojtja më e keqe me 20 gola pasiv është ajo e Stirndals / Blink në të njëjtat 11 të kampionatit. Mbi 2.5. Statistika

** Fillimi - Raufos: Me indeksin më të lartë të golave ​​në 11 ndeshjet e para përkatësisht me (18-21) dhe (22-20) gola. 7/11 Mbi 2.5 për Start, 8/11 Mbi 2.5 për Raufos. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Sandnes - Ham Kam: Nga 5 seri Over 2.5 vjen Ham Cam me 22 gola që arritën të ishin performanca më e mirë në mënyrë sulmuese në 11 ndeshje. Sandnes nuk shënon në 4 ndeshjet e fundit, të cilat e filluan kampionatin me 7 G / G dhe 6 Over 2.5 në 7 ndeshjet e para. Mbi 2.5. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** Aalesund - Yerv: Përafërsisht e njëjta në renditjen e deritanishme ekipet me formën e fundit të pikës së referencës. Aalesund shënoi 12 gola në 5 ndeshje në shtëpi me 4 fitore dhe 1 barazim. Me 3 fitore, 2 humbje në 5 jashtë, Yerv. 1 & Mbi 2.5. Statistika

** Asane - Ranheim: Ranheim pa fitore në 5 dalje. Në 4 nga 5 ndeshjet në shtëpi, Asane shënon të paktën 2 gola për ndeshje. Mbi 2.5. Statistika

** GAIS - Brage: G / G. Statistika

17:00 ** Alta - Bratvag: (Norvegji | 2. Divizioni) Të paktën 2 gola për ndeshje shënohen nga Alta në 3 ndeshje në shtëpi, të paktën 2 gola për çdo lojë shënohen nga Bratvag në 3 ndeshje jashtë. Άλτα Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Një - Micheline: (Finlandë | Ykkönen) G / G & Mbi 2.5 për Ekenas në 4 ndeshje në shtëpi me rezultatin 7 G / G & Mbi 2.5 në 9 ndeshje. Nga e pamposhtur vjen me 2 barazime 3 fitore në 5 së fundmi Mikelin me 10 gola asete. Mbi 2.5. Statistika

18: 00 ** Dundalk - Finn Harps: Me 5 G / G të dy në 6 të fundit brenda dhe jashtë. Statistika

** Barnamos - Ester: 7/9 Nën 2.5 Barnamo, 8/10 Nën 2.5 Esther. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

18: 30 ** Elfsborg - Ostersunds: Elfsborg gjeti presion me 3 fitore radhazi. Dobësitë e Ostersunds janë të forta, siç tregojnë 6 humbjet në 7 ndeshjet e fundit. Elfsborg Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Oulu - HJK Helsinki: Imazh i keq për Oulu 9 humbjet 1 barazim 1 humbje me (7-21) gola në fund të renditjes. Në skajin tjetër të renditjes HJK Helsinki me 10 fitore 1 barazim me (22-5) gola total. HJK Helsinki Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

19: 00 ** Aud - Viking: 10/12 Mbi 2.5 për Vikingët me (22-24) gola. Nga 5 rresht Mbi 2.5 vjen Od. 6/6 Mbi 2.5 larg Viking në shtëpi. G/G & Mbi 2.5. Statistika

19: 45 ** JSM Skikda - RK Relizan: (Algjeri | Ligue 1) Humbjet në 8 të fundit të kampionatit për JSM Skikda me mbrojtjen e saj të pësuar 23 gola. Nga 3 fitore vjen RK Relizan i cili shënon në 11 ndeshjet e fundit. R.K. Relizan Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

20: 45 ** Gomel - Rouch Brest: (Bjellorusi) Me 5 fitore 1 barazim në 6 brenda Gomel që ka një raport golash (16-2). Rouch Brest ka vetëm 1 fitore në 5 udhëtimet e fundit. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

21: 00 ** Sarpsborg - Bodo Glimt: Bodo Glimt ousa 2 humbi freskinë e tij origjinaleη prapa kampionit Molde. Bodo Glimt shënoi 27 gola në 13 ndeshje. Vetëm 1 fitore me një gol të vështirë (2) në 5 brenda Sarpsborg. Bodo Glimt Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

Ora 22:00 ** Goias - Londrina: Në çdo aspekt, Goias është superior, duke qenë i ekuilibruar me 2 humbje në 11 ndeshjet e para. Në 5 brenda ai arriti 4 fitore. Lodrina vjen nga 4 humbje me vetëm 1 fitore në të njëjtën 11 ndeshjet e para. Goias Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2!

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

00: 00 ** Atlanta United - Anglia e Re: Nga 5 G / G & Over 2.5 vjen New England me 4 prej tyre mbi 3.5. Me 4 Mbi 2.5 në 6 më të fundit Atlanta United. Mbi 2.5. Statistika

02: 00 ** New York Red Bulls - Inter Miami: New York Red Bulls vazhdimisht i mirë me 4 fitore dhe 1 barazim në 5 të fundit. Nga 5 humbje vjen Inter Miami me vetëm 1 aset gol. 3 humbjet në 3 të fundit jashtë. Demat e Kuq të Nju Jorkut Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

02: 30 ** Columbus - New York City: Ata shënojnë në 4 të fundit brenda, dhe 5 të fundit respektivisht. G/G. Statistika

** Toronto - Orlando: Toronto pësoi 29 gola në 12 ndeshje. Orlando vjen nga 6 Mbi 2.5. Mbi 2.5. Statistika

Ora 04:00 ** Kolorado - San Hoze: San Jose po kalon një periudhë të keqe, duke ardhur nga 6 humbje, 2 barazime me 17 gola pasiv. Me 6 fitore, 1 barazim dhe 2 humbje, Colorado ka një epërsi të drejtë. Kolorado Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

05: 00 ** Vancouver - Los Angeles Galaxy: Mbi 2.5. Statistika

Ora 05:30 ** Los Angeles FC - Real Salt Lake: G / G & Mbi 2.5. Statistika

** Portland - Dallas: 5/5 humbje jashtë Dallas. Portland Mbi 1.5 dhe në përgjithësi Mbi 2.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme DHE ANALIZA

16: 00 ** Degerforce - Malm.: Fiton në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi për Degerfors me (8-1) gola. Plus humbja e vetme 1 në 6 ndeshjet e fundit. Vetëm Erebro është fituar në 4 ndeshjet e fundit jashtë nga Malm η i cili mban sulmin më të mirë me 24 gola në 11 ndeshje që kanë 10 G / G dhe 9 Over 2.5 në to. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Klubi Brugge - KRC Genk: Që nga 26 Shkurti, vetëm 1 humbje për KRC Genk në 19 ndeshjet e fundit, zyrtarisht (15), miqësore (4), me 14 fitore në to. Mbi 2.5 dhe - 2 -. 

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

21+ | Rregullatori i EEEP Linja e ndihmës për KETHEA: 210 9237777 | Luaj me Përgjegjësi

Bombat

Degerfors - 1 (5.25) Pamestoixima.gr
Genk - 2 (4.75) Bet365

 Views: 5400
- 5421 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
17 / 07 / 21   Fillimi - Raufoss
Sandnes - HamKam
Degerfors - Malmö FF
  G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.20
Stoiximan
17 / 07 / 21   Elfsborg - Östersunds FK
Oulu - HJK Helsinki
Sarpsborg 08 - Trup / Glimt
  Elfsborg (Mbi 1.5)
HJK Helsinki (Mbi 1.5)
Trup / Glimt (Mbi 1.5)
  5.00
Novibet
17 / 07 / 21   E çuditshme - vikingët
Gomel - Ruh Brest
Klubi Brugge - Genk
  G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.90
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  97.32
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.