elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Ekipet janë plot me Over

20: 00 ** Tun - Chiasso: Humbja në Grasshoppers e lë Thun 4 pikë larg majës, duke e lënë të pamposhtur me 5 fitore dhe 2 barazime. Humbje për Chiasso në 4 nga 5 ndeshjet e fundit jashtë. Në 15 dalje ai pësoi 31 gola. Tune Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Aarau - Grasshoppers: 21 dhe 20 gola u shënuan nga ekipet në 12 ndeshjet e fundit. G / G & Mbi 2.5. Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

21: 00 ** Harrogate - Kembrixh: Vetëm Bradford fitoi 10 ndeshjet e fundit dhe në 6 të fundit brenda Harrogate. Beteja në krye po shkon mirë me Cheltenham 79, Cambridge 77 dhe Bolton 76 dy ndeshje para fundit të kampionatit. Në 5 të fundit nga numrat e shkëlqyeshëm, Cambridge regjistron me 4 fitore dhe 1 barazim. Kembrixh Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Tondela - Benfica: Nga 3 dhe 4 Mbi 2.5 vijnë ekipet përkatësisht. Mbi 2.5. Statistika

Stoiximan.gr - Vizito | 21+

21: 45 ** Antwerp - GKK Genk: Plot ekipe Over me Antwerp që vijnë nga 3 G / G & Over 3.5, të ndjekura nga 5 G / G & Over 2.5 në 6 shtëpitë e fundit me (12-12) gola. Me 10 Over 2.5 në 12 garat e fundit, KRC Genk me gjithashtu 5 G / G & Over 2.5 në 6 udhëtimet e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

22: 00 ** Marsejë - Strasburg: Promovimi i Marsejës shënon 5 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 7 të fundit të Kampionatit. Në 4 të fundit me një numër të barabartë të fitoreve, Marseja në selinë e saj. Me 4 humbje 1 barazim 1 humbje në 6 Strasburgun më të fundit. Me 5 Over 2.5 në 6 ndeshjet e fundit Marseille, nga 5 G / G me 4 Over 2.5 vjen Strasburgu. Mbi 2.5. Statistika

Bet365 - Vizito | 21+

** Thelta - Levante: Thelta vendos ngrënie me numër të barabartë të G / G dhe Over 2.5 në 5 të 6 të fundit të La Liga, nga të cilat 3 në 3 të fundit brenda. Mbi 2.5. Statistika

** Southampton - Leicester: Habit 12 humbje në 15 ndeshjet e fundit në Premier League me 2 fitore dhe 1 barazim në pjesën tjetër. Nga 2 fitore në shtëpi vjen Leicester i cili është i vetëm në 3η pozicioni i rezultatit. Nga 5 seri Over 2.5 vjen Southampton, me 5 Over 2.5 në 6 Leicester më të fundit. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

23: 30 ** Un San Martin - Kantolao: (Peru) Imazh i keq nga Cantolao me 4 humbje 1 barazim me (3-9) gola. Moderuar, me 2 fitore, 1 barazim, 2 humbje me (6-6) gola. San Martin. - 1 -. Statistika

Novibet - Vizitë | 21+

00: 00 ** Shigjeta Sarsfield - Atletico Patronato: 5/5 humbje me (4-12) gola për Atletico Patronato. Në krye është Veles Sarsfield me një rekord të 8 fitoreve, 1 barazimit dhe 2 humbjeve. Shigjeta Sarsfield Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

02:00 ** Royal Paris - Oriente Petrolero: (Bolivi) Imazh i mirë me 4 fitore dhe 1 barazim Royal Paris me sulmin e tij për të shënuar 19 gola. Numër i barabartë i humbjeve në 3 dalje për Oriente Petrolero. Parisi Mbretëror Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

03:00 ** Colon Santa Fe - Arsenal Sarandi: Colon Santa Fe Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Oferta e Zonës me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet Superleague Playoff, Premier League, Bundesliga, Serie A. Kushtet dhe kushtet zbatohen | +21

 Views: 7826
- 6086 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
30 / 04 / 21   Harrogate - Cambridge Utd
Southampton - Leicester
  2
2
  4.70
Stoiximan
30 / 04 / 21   Antwerp - Genk
Celta - Levante
Marsejë - Strasburg
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.38
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  25.79
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.