elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Rrjedh në Evropë

** Manchester United. - Romët: Vetëm nga Leicester Manchester United humbi. në 21 ndeshjet e fundit për të gjitha garat. Nuk është mirë dhe Roma tregon se nuk fitoi në 4 ndeshjet e fundit (G / G) me 2 humbje dhe 2 barazime. Plus dyfishi i madh që mori në Ajax, diçka që në thelb i dha kualifikimin. Manchester United ka një epërsi, por ndeshja nuk është aq e lehtë sa përshkruajnë çmimet. Mbi 2.5

Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** Villarreal - Arsenal: 2 humbjet radhazi në La Liga prishin imazhin e Villarreal që llogaritet në 9 menjëherë para 8 humbjeve 1 humbje. Vlen të përmenden seritë 5 G / G & Over 2.5. Me ritmin e saj, Arsenali i trazuar arriti vetëm 2 fitore në 8 institucionet e fundit të pavarura. Ka një rrjedhë në Evropë me kualifikueset kundër Benfica, Olympiakos dhe Slavia Prague. G / G

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

Në pjesën tjetër të programit

16: 00 ** Sivaspor - Malatyaspor: Në një periudhë të zgjatur kohe me një imazh të mirë, Sivasspor mbetet i pamposhtur për 12 ndeshje. Fiton në 2 nga 3 më të fundit për Malatyaspor pas 13 të pasuksesshëm në ato të mëparshmet. - 1 -. Statistika

Novibet - Vizitë | 21+

** Erzurumspor - Basaksehir: 3 fitoret radhazi të Erzurumspor që e çojnë atë në kufijtë e vijës së kuqe në grupin e fundit të renditjes po zgjohen. Basaksehir gjithashtu tregon një shenjë pozitive në ekipin e vet me 1 humbje në 5 ndeshjet e fundit jashtë me zero në mbrojtje në 4 nga 5 të përmendura më lart. Statistika

Stoiximan.gr - Vizito | 21+

19: 00 ** PAOK - AEK: PAOK ka një rezultat kualifikues (0-1) në duart e tij, që vjen nga i pamposhtur në 5 ndeshjet e fundit që dha me një numër të barabartë nën 2.5. I paekuilibruar në lojë, AEK, u detyrua të kërkojë gola. G/G. 

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

19: 30 ** Hamburg - Karlsruhe: Një imazh i keq nga ana e Hamburgut janë 2 fitoret në fund të 11 ndeshjeve të fundit. Karlsruhe nuk ka fituar në 6 ndeshje në kampionat me 5 barazime dhe 1 humbje. Numrat e saj janë të shkëlqyeshëm në 6 të fundit, përveç me 5 fitore, 1 barazim me (15-9) gola me 5 G / G & Over 2.5. Nga 4 G / G me 3 Mbi 2.5 vjen Hamburg. Mbi 2.5. Statistika

20: 00 ** Esbjerg - Koge: Esbjerg vjen nga 2 humbje jashtë me një imazh mediokër nga brenda Flefari. Padyshim që Koge më e ulët vjen nga 3 humbje të mbetura pa fitore për 7 ndeshje. Esbjerg Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Barcelona - Granada: Mbi 3.5. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Alanyaspor - Fenerbahce: Fenerbahce është nën presion pas fitores së djeshme të Besiktas me diferencën prej 5 pikësh. Fenerbahce gjeti presion me 3 fitore radhazi dhe të pamposhtur në 6 më të fundit, duke qenë ekipi më i mirë në kampionat me (34-14) gola në 17 dalje. Alanyaspor është nën mesataren me 4 fitore në 12 ndeshjet e fundit, por mbetet i përgjegjshëm në shtëpi me një gol të lehtë. Mbi 2.5 në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi për Alanya, nga 4 G / G vjen Fener me 3 Mbi 2.5. Fenerbahçe Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 - . Statistika

** Ankaragutsu - Gaziantep: Ankaragutsu vendos ngrënien me një numër të barabartë të G / G në 5 të fundit të kampionatit. G / G & Over 2.5 shkruan në 4 më të fundit dhe 4 të fundit përveç Gaziantep. Mbi 2.5. Statistika

Bet365 - Vizito | 21+

** Zamalek - Al Mokaouloun: Zamalek Mbi 1.5, gjithsej Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** Maritimo - Braga: Me 3 fitore në 4 Maritimo më të fundit, lamë mënjanë 9 humbje në 11 menjëherë paraardhëse. Probleme (9-20) gola në 14 ndeshje në shtëpi. Pavarësisht nga imazhi i saj mediokër, Braga ka shkruar shifra të mira në 6 ndeshjet e fundit jashtë me 4 fitore dhe 2 barazime me raportin e golave ​​(11-4). Braga Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Shumë baste speciale në Europa League! Kushtet dhe rregullat | +21

 Views: 6087
- 7186 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
29 / 04 / 21   Manchester Utd - AS Roma
Villarreal - Arsenal
Marítimo - Braga
  Mbi 2.5
G / G
Braga (Mbi 1.5)
  5.30
Stoiximan
29 / 04 / 21   Hamburger SV - Karlsruher
Alanyaspor - Fenerbahce
Ankaragucu - Gaziantep
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  4.80
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  26.19
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.