elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Deri tani sulmi më i mirë

16:00 ** Chipa United - Mamelodi Sundowns: (Afrika e Jugut) E para e pamposhtur për Mamelodi Sundowns me 12 fitore, 7 barazime me gjithsej gola (32-10). Chipa United nuk ka fituar për 8 ndeshje. - 2 -. Statistika

17:20 ** Sepahan - Naft Masjed Soleiman: (Iran) Sepahan vjen nga 6 fitore. Naft Masjed Soleiman ka shënuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit jashtë, duke mbetur pa fitore në 8 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

17:30 ** Volgar Astr. - Krylya Sovetov: (Rusi | NFL) Shumë i fortë me 9 fitore radhazi me (25-2) gola nga Krylya Sovetov. Llogaritur nga ana tjetër nga Volgar Astr. me 1 disfatë në 11 anët e fundit. - 2 -.Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

19: 00 ** CSKA Moskë - Rotor Volgograd: CSKA Moska u kthye në rrugën e fitores me një dyshe në Tambov në ndeshjen e fundit, duke shënuar të paktën 2 gola për ndeshje në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Nga 3 humbje 1 barazim vjen Rotor Volgograd pa shënuar. CSKA Moskë Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** Radnik Surdulica - Metalac Milanovac: (Serbi) Radnik Surdulica ka ecur mirë që nga fundi i Shkurtit me një rekord prej 5 fitoresh, 1 barazimi dhe 1 humbje. Plus 4 fitoret 1 barazim në 5 të fundit brenda. Nga 2 humbje 2 barazime vjen Metalac Milanovac me 1 fitore në 7 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

** Fenerbahce - Gaziantep: Gaziantep po tregon përpjekje edhe në ato më të fundit, por nuk mund të përballojë 6 ndeshjet e fundit jashtë me 4 humbje dhe 2 barazime me (3-10) gola. Fenerbahce humbet kontaktin me krye, 7 pikë prapa Besiktas, për shkak të pranisë nën mesatare që nga fillimi i shkurtit me 4 fitore në 10 ndeshje. Fenerbahçe Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Alanyaspor - Denizlispor: Golat (1-15) të Denizlispor në 6 ndeshjet e fundit jashtë i japin Alanyaspor të drejtën të kthehet te fitoret, duke lënë pas 3 humbjet radhazi. Në favor të Alanyaspor 34 golat që ai shënoi në 16 në shtëpi. Alaniaspor Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

20: 00 ** West Brom - Southampton: Southampton ngre rezultate që vijnë nga 3 G / G & Over 2.5. West Brom reagoi me prerazi (2-5) brenda Chelsea. Mbi 2.5. Statistika

** Meppen - Wehen Wiesbaden: Mbi 2.5 5 ndeshjet e fundit në shtëpi të Mepen i cili shkruan 10/14 Mbi 2.5 në shtëpi. (21-23) gola në 15 dalje nga Wehen Wiesbaden. Mbi 2.5. Statistika

20: 30 ** Vitorul - Gaz Metan Media: Nën 1.5, 2.5. Statistika

21: 00 ** Qyteti Almere - Telstar: Periudha e fundit që po kalon Almere City është e mirë me 4 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje. Në shtëpi së bashku me Kampur ato janë skuadrat më të mira me Almere City që ka një total të golave ​​(31-7) në 16 në shtëpi. Vetëm 1 fitore për Telstar në 12 ndeshjet e fundit. Qyteti Almere Mbi 1.5 dhe - 1 -. 

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Alkmaar II - Dordrecht: G / G & Mbi 2.5. Statistika

21: 30 ** Hoffenheim - Leverkusen: Humbjet në 3 më të fundit për Hoffenheim. Nga një fitore ndaj Schalke vjen deformimi i zgjatur i Leverkusen që vjen nga 3 Mbi 2.5. Me 5 Mbi 2.5 në 5 të fundit brenda Hoffenheim. Mbi 2.5. Statistika

21: 45 ** Mouscron - Antwerp: Vetëm Mouscron fitoi Standard Liege në 9 të fundit të kampionatit. Antwerp u kthye me radhë edhe më vonë, por në mënyrë të qartë një favorit superior dhe i drejtë. Antwerpen Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Gingkamp - Toulouse: Në 2η pozicioni katër pikë prapa me një lojë më pak Toulouse që ka një problem me 4 humbje 1 barazim në 5 të fundit jashtë, me larg sulmin më të mirë me 59 gola në 31 ndeshje. Me vetëm 1 fitore në 12 të fundit të kampionatit, Gingkamp i dobët me fitoren e fundit në shtëpi më 19 tetor. Tuluza Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Benevento - Sassuolo: Nga 4 Mbi 2.5 vjen Sassuolo me 17 G / G në 18 ndeshjet e fundit të Serisë - A. Benevento vendos ushqim në 3 nga 4 më të fundit. Mbrojtje gypash me përkatësisht 24 dhe 22 gola pasivë në 12 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5. Statistika

Pamestoixima.gr: Ofroj Zona me 0% grabujë në të gjitha ndeshjet e Super dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

** Thelta - Sevilje: Me shpërthime sulmuese dhe mbrojtëse kohët e fundit, Thelta numëron 3 Mbi 3.5 në 4 La Liga më të fundit. Sevilla shënoi në 11 nga 12 ceremonitë e kampionatit. G/G. Statistika

22: 15 ** Brighton - Everton: Ekipi me 4 fitore 1 barazim 1 humbje në 6 të fundit me përjashtim të Everton. Vetëm Newcastle është mposhtur në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi nga Brighton. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

01: 00 ** Atletico Lanus - Newell's Old Boys: Mbajtje të larta me 5 fitore, 1 barazim, 2 humbje në 8 ndeshje, Lanous me një gol të lehtë. Newell's Old Boys nuk kanë fituar në të njëjtat 8 ndeshje. Atletico Lanus Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

03: 15 ** Atletico Tucuman - Sarsfield Fields: Veles Sarsfield merr epërsinë me një fitore pas humbjes së djeshme të Colon. Raportoni me 6 fitore 1 barazim 1 humbje për ekipin vizitues me 3 fitore 1 barazim në 4 jashtë. Me 1 fitore në 4 më të fundit dhe 4 brenda Atletico Tucuman. Shigjeta Sarsfield Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

22: 00 ** Alcorcon - Castellόνn: Alcorcon injoron fitoren në 5 ndeshjet e fundit me vetëm 2 gola. Nga 2 fitore vjen Castellion me 1 humbje në 7 ndeshje. Më në fund, në 3 muajt e fundit jashtë, ajo mban vatrën e saj të paprekur. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Bombat

Castellón - 2 (4.30) Pamestoixima.gr
Everton - 2 & Mbi 2.5 (5.50) Novibet

 Views: 6776
- 11013 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 04 / 21   CSKA Moskë - Rotor Volgograd
Fenerbahce - Gaziantep
Alanyaspor - Denizlispor
Qyteti Almere - Telstar
  CSKA Moskë (Mbi 1.5)
Fenerbahce (Mbi 1.5)
Alanyaspor (Mbi 1.5)
Almere City (Mbi 1.5)
  5.61
Novibet
12 / 04 / 21   Hoffenheim - Leverkusen
Benevento - Sassuolo
Guingamp - Toulouse
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
2
  5.53
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  33.29
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.