elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.23) ​​nga Guru L

Guru L

Duke kërkuar fitoren dhe vendin e 2-të

14: 30 ** Leuven - GKK Genk: Me 5 Mbi 2.5 në 6 ndeshjet e fundit, KRC Genk. Me 4 Mbi 2.5 në 5 së fundmi Leuven. Mbi 2.5. Statistika

15: 00 ** Saipa Karaj - Sepahan: (Iran) Një varg fituesish për Sepahan në 7 të fundit të kampionatit me 18 gola në pjesën sulmuese. Saip Karaj vjen nga 4 humbje dhe 2 barazime me vetëm 2 gola në sulm. - 2 -. Statistika

15: 30 ** Austri Klagenfurt - Lafnitz: G / G & Mbi 2.5 5 të fundit në Austri Klagenfurt. Lafnitz ka shënuar 14 gola në 6 udhëtimet e tij të fundit. Mbi 2.5. Statistika

** Utrecht II - De Graafschap: Ekipi i Utrecht B 'me 10 humbje në 12 ndeshjet e fundit me 29 gola pasiv. 2 humbjet 1 barazim në 3 lëniet më të fundit mënjanë 9 fitore 2 barazime të eprorit në çdo aspekt De Graafschap i cili po kërkon një kthim te fitoret. De Graafschap Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

16: 00 ** Monza - Pescara: Karakteristika kryesore e Monza është paqëndrueshmëria, megjithatë ajo mban lidhje duke mbetur në grupin e parë të lartë. Pescara 25 pikë poshtë në rolin e një humbi të drejtë. Monza Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Citadella - Regina: Në 6 nga 8 ndeshjet e fundit të Serie - B, Citadel nuk arriti të shënojë me vetëm 1 fitore në 6 të fundit në shtëpi. Bilanci me vetëm 2 humbje për Regina në 12 ndeshjet e fundit. - Χ2 -.Statistika

** Pisa - Leçe: Thjesht 1 disfata e Pizës në 15 ndeshje në shtëpi e komplikon punën e Lecce, e cila vjen nga 5 fitore me (16-4) gola. Statistika

17: 00 ** Swansea - Preston: Swansea mposht me 3 humbje radhazi, por mbetet në 3η vend me Brentford. Nga 4 humbje 2 barazime vjen Preston i cili numëron 4 humbje në 4 ndeshjet e fundit jashtë. - 1 -. Statistika

** Leximi - Derbi: Derby nuk shënon në 4 ndeshjet e fundit jashtë, duke shënuar vetëm 1 fitore në 8 ndeshjet e fundit. Me 1 disfatë në 7 të fundit brenda leximit mediokër. - 1 -. Statistika

** Wigan - Portsmouth: 3 fitoret radhazi rikthejnë Portsmouth, i cili është në 5η pozicioni i rezultatit. Nga 2 humbje 2 barazime vjen Wigan i 2-tiη ekipi më i keq në shtëpi i ligës. Portsmouth Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** MK Dons - Ekuipazhi: MK Dons me 5 Mbi 2.5 në 7 ndeshjet e fundit me gjithsej gola (22-20) në 2 ndeshjet e fundit të kampionatit. Mbi 2.5. Statistika

** Hull City - Northampton: Së pari për Hull me një seri të pamposhtur në 8 ndeshjet e fundit me një rekord prej 6 fitoreve dhe 2 barazimeve. Me 4 humbje 1 barazim në 5 të fundit përveç Northampton. Hal Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** Grimsby - Cheltenham: Grimsby është duke bërë përpjekjen e tij me 6 barazime dhe 1 fitore në 7 të fundit të kampionatit, duke mbetur në pozicionin e fundit të renditjes. Dy pikë prapa majës, Cheltenham me një lojë më pak se kampioni Cambridge. Cheltenham mbetet skuadra më e mirë mysafire në kampionat dhe një favorit i drejtë i ndeshjes. Cheltenham Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** Leighton Orient - Walsall: Nga 4 fitore vjen Leighton Orient me 3 prej tyre jashtë shtëpisë me gjithashtu të shquar 2 golat pasiv në 6 më të fundit me të pamposhtur. Walsall ka vetëm 1 fitore në 19 ndeshjet e fundit të kampionatit. - 1 -. Statistika

** Exeter - Mansfield: Exeter ka pësuar vetëm 1 gol në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Mansfield ka shënuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit jashtë. - 1 -. Statistika

** Halifax - Weymouth: Halifax Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** Kopenhagë - Randers: Kopenhagë Mbi 1.5. Statistika

** Bazel - Vaduz: Nga 5 G / G vjen Bazeli me 4 Mbi 2.5 në to. Me 3 Mbi 2.5 në 3 ndeshjet e fundit, Vaduz. Mbi 2.5. Statistika

18: 00 ** Hartland - Andamawa United FC: (Nigeria) (0-16) gola në 9 ndeshje jashtë fushe kundër Andamava United FC me 8 humbje dhe 1 barazim. Vetëm 2 humbje në 11 ndeshje Hartland me të pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. - 1 -. Statistika

19: 00 ** Zenith - Khimki: Në 2η Pozicioni i Zenit me katër pikë diferencë nga Spartak Moska. 53 golat e Zenit në 23 ndeshje janë sulmi më i mirë në kampionat. Në 6 shtëpitë e fundit ai shënoi 20 gola. Imazh i shkëlqyeshëm nga ana e Khimki me 8 fitore dhe 2 barazime në 10 largimet e fundit. Zeniti Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistika

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** Midland - Brondby: G / G. Statistika

** Fenerbahce - Denizlispor: Humbje në 5 të fundit, me përjashtim të fundit në renditjen Denizlispor me (1-14) gola. Duke kërkuar fitoren dhe 2η Vendi i Fener në renditje me fitoren e fundit më 20 janar. Fenerbahçe Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

19: 30 ** Sheffield Wayne. - Cardiff: Sheffield Wen me 8 humbje, 1 barazim dhe 1 fitore në 10 ndeshjet e fundit. Numra të shkëlqyeshëm në 6 të fundit përveç 4 fitoreve 2 barazime dhe (8-3) gola. - 2 -. Statistika

** Stockport - Bromley: Mbi 2.5 në 8 nga 9 Bromley-et e fundit. G / G në 4 nga Stockport 5 më të fundit. Mbi 2.5. Statistika

20: 00 ** Victoria e Këlnit - Pa shqetësim: Me 5 G / G dhe Mbi 2.5 në 6 Victoria Cologne më të fundit. Nga 5 mbi 2.5 radhazi vjen Underherking. Mbi 2.5. Statistika

** Al Ittihad Aleppo - Al Mokauloun: (Egjipt) Al Mokauloun nuk arriti të shënojë në 4 nga 5 më të fundit. Nga 2 fitore 1 barazim me zero në mbrojtje në 3 Al Ittihad Aleppo më të fundit. - 1 -. Statistika

** Everton - Crystal Palace: E pabesueshme me 4 humbje 1 barazim në 5 të fundit në shtëpi ndaj Everton. Statistika

Pamestoixima.gr: Ofroj Zona me 0% grabujë në të gjitha ndeshjet e Super dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

20: 30 ** Cluj - Dinamo Bukuresht: Humbja në Steaua ndaloi 4 fitore dhe 1 barazim pa Cluj të pësuar një gol. Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi ai shënoi 15 gola. Dinamo Bukuresht po vjen nga 6 humbje dhe 2 barazime me vetëm 2 gola në sulm. Cluj Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

20: 45 ** Farense - Braga: Pa një fitore në 5 të fundit në shtëpi, Farense, i cili ka shënuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit. Pas 7 fitoreve 2 barazime me 21 gola aseteve, Braga humbi ndaj Benfica në ndeshjen e fundit Braga Mbi 1.5, dhe - 2 - . Statistika

21: 00 ** Dinze - Lommel: (26-24) dhe (19-18) golat e ekipeve në 12 paraqitjet e fundit. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** Benfica - Maritimo: 1 & Mbi 2.5. Statistika

22:00 ** Barcelona - Valladolid: Mbi 3.5. Statistika

** Moreirense - Sporting Lisbonë: Moreirense nuk humbet lehtë siç tregojnë 3 humbjet në 12 ndeshjet e fundit. G/G. Statistika

02: 00 ** Atletico Bucaramanga - Patriot: (Kolumbi) Vetëm 1 humbje në 6 më të fundit Atletico Bucaramanga. Patriotas me 6 humbje në 7 ndeshjet e fundit. - 1 -. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme DHE ANALIZA

** Silkeborg - Helsingor: Raportoni me 5 fitore dhe 1 barazim për Helsingor në 6 ndeshjet e fundit të dhëna me vetëm 1 gol pasiv. Silkeborg gjithashtu vjen nga e plotë, me çmimet që vendosin për një zgjedhje. - 2 -. Statistika

** Rotherham - Wycombe: Derbi intensiv me të dy duke numëruar 4 fitore në 12 ndeshjet e fundit. Humbjet në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi për Rotherham. Në 3 nga 4 më të fundit, Wycombe e mbajti shtëpinë e saj të paprekur. - 2 -. Statistika

** Oxford - Accrington: Oksford i preferuar në letër. Nuk ka asnjë ndryshim midis ekipeve siç përshkruhet në renditje, por edhe 3 fitoret që llogariten në 12 ndeshjet e fundit. Prerë në gjysmë duhej të përcaktohej shansi. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

21:30 ** St. Pauli - Braunschweig: Braunschweig ka pësuar vetëm 1 gol në 5 ndeshjet e fundit me një seri të pamposhtur. Të tre rezultatet u sollën në 3 të fundit nga St. Pauli. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Bombat

Helsingør - 2 (7.50) Bet365
Wycombe - 2 (4.33) Bet365
Accrington - 2 (4.55) Pamestoixima.gr
Braunschweig - 2 (4.55) Pamestoixima.gr

 Views: 7152
- 9875 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
05 / 04 / 21   Hull - Northampton
Wigan - Portsmouth
Grimsby - Cheltenham
  1
2
2
  5.20
Pamestoixima.gr
05 / 04 / 21   Zenit - Khimki
Fenerbahce - Denizlispor
CFR Cluj - Bucureşti Dinamo
Farense - Braga
  Zenit (Mbi 1.5)
Fenerbahce (Mbi 1.5)
CFR Cluj (Mbi 1.5)
Braga (Mbi 1.5)
  5.86
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  31.51
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.