elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Guru L

Ace i çmuar

** BOTOSANI - ARGES: Imazh i keq nga të dy ekipet me atë edhe më të keq të mysafirit. - 1 -. Statistikat | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** ATROMITOS - LAMIA: Në vendin e fundit Lamia me 10 humbje 2 barazime 1 fitore në 13 ndeshje. Në 7 nga 9 të fundit ai nuk arriti të shënonte. Atromitos nuk e justifikon besimin me 1 fitore në 7 ndeshjet e fundit dhe në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Statistika |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Stoiximan.gr: Loja juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent i MGA 21+

** ALANIASPOR - ERZURUMSPOR: Alanja e deformuar, por me vendin më të mirë në kampionat. Erzurum është shumë i dobët dhe një humbës i drejtë i lojës. Alania Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika | Bet365 - Vizito | 21+

** SASSOUOLO - SPAL: Në plan të parë, Sassuolo shumë i mirë i këtij viti mbetet afër kufijve të tij 3η/4η pozicioni i renditjes në Serie - A. Spal është llogaritur me xhiro të ulëta kohët e fundit. Nga 5 G / G dhe Mbi 2.5 vjen Sassuolo. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika | Novibet - Vizitë | 21+

Winmasters: Shanse të përmirësuara * në favorit në 1X2! | 21+

* Kushtet dhe kushtet zbatohen 21+

** ARIS - AEK: Ndeshje e vështirë siç përshkruajnë çmimet, me favoritin që jepet gabimisht në AEK. Bilanci i Marsit me tiparin kryesor zero në mbrojtje në 10 nga 15 ndeshjet e fundit me 10 fitore 3 barazime 2 humbje tregojnë forcën. Pas 2 barazimeve, 1 humbje u kthye me 2 fitore margjinale me (1-0) kundër Panaitolikos dhe Lamia, AEK që në shumë pak raste la përshtypje të mira në kampionatin e këtij viti. AEK ka pësuar gola në 8 nga 10 ndeshjet e fundit. Ace i mbiçmuar vendos të zgjedhë një në çdo lojë të vështirë. - 1 -. Statistika | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** HERENFEN - BAALWAY: Të dy ekipet nuk janë të mira me Heerenveen që shkëlqen në përgjithësi. Baalwijk vjen nga 4 humbje. Skuadrat pësuan përkatësisht 24 dhe 27 gola në 15 ndeshje. Heerenveen Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistikat | Winmasters - Vizito | 21+

Novibet: "Tani ju po shkruani historinë tuaj" | 21+

** FENERMBACHTSE - KASIMBASA: Fener fiton në 4 të fundit me 12 asete të golave. Pas 3 humbjeve dhe 1 barazimi, Kasimpasa arriti të fitojë. Nga 5 Over 2.5 vjen Fener, nga 4 Over 2.5 vjen Kasimpasa. Fener Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. | Novibet - Vizitë | 21+

** ΤΒΕΝΤΕ - ΑΓΙΑΞ: Imazh i keq me 1 fitore në 6 të fundit brenda Twente. Një imazh mediokër me 2 fitore në 5 të fundit të kampionatit, Ajax i cili shënoi 26 gola në 5 ndeshjet e fundit jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistikat | Bet365 - Vizito | 21+

** PALACE ARSENAL - KRISTALE: Momente psikologjike dhe konkurruese për Arsenalin 3 fitoret radhazi me (8-1) gola. Crystal Palace i paekuilibruar është i aftë për më të mirën dhe më të keqen. arsenal Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5. Statistikat | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Kampionatet evropiane luajnë me oferta për ... lojtarë! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

** MADRITIS REAL - BILBAO ATHLETIKE: Me ritëm, Real M vjen nga 7 fitore dhe 2 barazime. Bilbao është nën mesataren me 2 fitore në 9 ndeshjet e fundit. | Stoiximan.gr - Vizito | 21+

** WILEM - GROUNINGEN: Willem është i keq me 9 humbje, 2 barazime dhe 1 fitore. Groningen është superior në çdo mënyrë me 7 fitore, 2 barazime dhe 2 humbje në të njëjtat 12 ndeshje. Me 5 G / G & Mbi 2.5 në 6 të fundit brenda Willem, me 5 G / G & Mbi 2.5 në 6 të fundit jashtë Groningen. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistikat | Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** ΑΤΑΛΑΝΤΑ - ΚΑΛΙΑΡΙ: 1 & Mbi 3.5 |Winmasters - Vizito | 21+

 Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** CLUZ - CLINCSENI: Në 8 ndeshjet e fundit, Klintseni është i pamposhtur me 5 fitore dhe 3 barazime. Të pamposhtur në të 7 ndeshjet jashtë fushe. Me 2 fitore në 6 të fundit brenda, Cluj. - 2 -. Statistikat |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

** JILL VICENTE - AKADEMIKAT E VIZIONIT: Vetëm 1 humbje në 9 institucionet e fundit të pavarura Akademika Viseou. Vetëm 1 humbje llogaritet edhe në 8 ndeshjet jashtë kampionatit me vetëm 4 gola pasiv. - 2 -. Statistikat |Pamestoixima.gr - Vizito | 21+

Pamestoixima.gr: Ofroj Zonë me 0% grabitje në të gjitha ndeshjet e Superligës dhe Premier League! Zbatohen termat dhe kushtet | +21

Bombat

Klinceni - 2 (8.10) Pamestoixima.gr
Academico Viseu - 2 (5.75) Pamestoixima.gr

 Views: 6491
- 6615 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 01 / 21   Heerenveen - Waalwijk
Twente - Ajax
Atalanta - Cagliari
  Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
Mbi 3.5
  5.24
Magjistarët
14 / 01 / 21   Aris - AEK
Willem II - Groningen
  1
2
  7.04
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  35.51
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.