elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Me re në çdo mënyrë

8 / 9/2.5 pikë dje në kolonën me Over XNUMX në Ipswich - Fulham duke na privuar nga absolutja.

** LACHTI - TURQI: Me 2 humbje në 10 ndeshjet e fundit, Lahti, i cili shënon në mënyrë të pandërprerë në 8 ndeshjet e fundit të kampionatit. Në 4 shtëpitë e fundit ai shënoi 9 gola. Në pozicionin e parafundit të tabelës së rezultateve është Turkou. Në 6 të fundit jashtë me 5 humbje 1 fitore me (5-12) gola. Lachti Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** ELFSBORG - MIALBI: Edhe pse pa një fitore në 4 të fundit me 3 barazime 1 humbje, Elfsborg mbetet 7 pikë prapa krye me vetëm 2 humbje në 11 ndeshjet e fundit. Në 3 ndeshjet e fundit në shtëpi, Elfsborg ka shënuar 10 gola. Vetëm 2 fitore për Miami në 12 ndeshjet e fundit me mbrojtjen e tij të pësuar gola (23) në të gjitha 12 të përmendura më lart. Elfsborg Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.Statistika

** FALKENBERG - WARBERGS: Warburg vjen nga 3 fitore, Falkenberg vjen nga 3 humbje me vetëm 2 fitore në 19 ndeshje në kampionat. (20-21) gola në 12 të fundit për Varbergs i cili verifikon 4 Over 2.5 dhe G / G në 4 të fundit jashtë. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** VASTERAS - AFTSI: Në fund të tabelës është Eskilstuna me 3 fitore në 17 ndeshje me 36 gola pasiv. Vasteras është nën mesataren me një pozitiv në favor të tij 3 fitoret në 3 të fundit brenda. Eskilstuna ka pësuar 11 gola në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Bastëras Mbi 1.5 dhe - 1 - . Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** Në re në çdo mënyrë Europa League ne mbajmë asin në Aris - Kolos Kovalivka dhe Over 2.5 në Piast Gliwice - Hartberg dhe Viking - Aberdeen.

** Në Angli | Kupa EFL ne e mbajmë Over 2.5 në Wolves - Stoke dhe Brighton - Portsmouth. Këtu do ta çojmë atë kundër Portsmouth.

Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

Shanse të zgjeruara në tregun "Fituesi i Superligës Olimpike"

Bombat

Portsmouth - 2 (6.00) Pamestoixima.gr

Views: 7719
- 8135 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
17 / 09 / 20 Elfsborg - Mjallby
Vasteras - AFC Eskilstuna
Falkenbergs - Varbergs
Elfsborg (Mbi 1.5)
Vasteras (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
4.90
Pamestoixima.gr
17 / 09 / 20 Aris - Kolos Kovalivka
Piast Gliwice - Hartberg
Viking - Aberdeen
1
Mbi 2.5
Mbi 2.5
4.80
Stoiximan
17 / 09 / 20 Ujqërit - Stoke
Brighton - Portsmouth
Mbi 2.5
Mbi 2.5
3.94
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
92.85
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.