elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi i Ri (5.50) me 5/6 pikë dhe Bomba (4.50) nga Guru L

Guru L

Rezultati i dyfishtë ... ____ (TAMEIO ... 4.90)

** SUVON - BUCHEON: (Korea e Jugut 2) Nga 5 humbje vjen Bucheon në 5 më të fundit dhe 5 të fundit, përveç me 1 aset gol në secilin rast. Suwon është vazhdimisht i mirë me një gol të lehtë në 2η pozicioni në tabelën e rezultateve. Suwon Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** STROMEN - HAM KAM: (15-9) dhe (11-12) golat e ekipeve përkatësisht në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** TURQISHT - MARIEHAMN: (11-17) Golat e Mariehamn në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Një Mariehamn që verifikon më shumë Over 2.5 (7) në kampionat në 10 ndeshjet e para. Mbi 2.5. Statistika

 

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** LACHTI - KOUOPIO: Çmimet duhet të ishin më afër. Vetëm 1 humbje në 9 të fundit brenda Lahti me një gol të lehtë, që vjen nga 6 Mbi 2.5, nga të cilët 5 prej tyre Mbi 3.5. Me 7 Mbi 2.5 në 8 ndeshjet e fundit, Kuopio. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** HELSINGFORS - TURQIA INTER: Nga 2 humbje 1 barazim vjen Inter Turku me problemin e vetëm 2 fitoreve në 8 dalje. Helsingfors u kthye në rrugën e fitoreve në 2 të fundit me një pamje të mirë të 3 fituesve në 4 të fundit brenda. Të dy ekipet do të shënojnë. G/G. Statistika

** ZENIT - TULA ARSENALE: Zenit Mbi 1.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** GIERV - SOGDAL: Deformimi me 4 humbje radhazi për Jerv me mbrojtjen e tij të pësuar 17 gola në to. Sogndal është i pamposhtur në 9 paraqitjet e fundit me një rekord prej 6 fitoreve dhe 3 barazimeve me sulmin e tij duke shënuar 7 prej tyre me të paktën 2 gola për ndeshje. Sogndal Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** CONGSWINGER - ASANE: Vetëm 3 gola të shënuar në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi nga Kongswinger, 11 gola të shënuar në të njëjtat 6 ndeshjet e fundit jashtë nga Asane. Statistika

** RANHEIM IL - ULENSAKER- KIZA: Ranheim mban sulmin më produktiv me 41 gola në 14 ndeshje. Ai shënoi 23 gola në 7 ndeshje në shtëpi. Ulensacker ka pësuar gola në 13 ndeshjet e fundit. Mbi 3.5. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** STORDALET-BLINK - Sande: (23-23) dhe (22-26) golat e skuadrave në 14 kthesat e para. G/G & Mbi 2.5 .Statistika

** SAN MARTIN (PER) - KUSKO: (Peru) San Martin nuk arriti të shënojë në 5 ndeshjet e fundit. I pamposhtur në të njëjtat 5 ndeshje, Cusco me 3 fitore dhe 2 barazime. Statistika

** SLAVIA SOFIA - BEROE: Me 3 humbje 1 barazim dhe (1-7) gola Slavia Sofia, me 2 fitore 2 barazime me (11-3) gola Beroe. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** KALMAR - NORKEPING: Përafërsisht rezultat i dyfishtë në renditje (15 kundrejt 29) për Norrkπινping, i cili po zhvillon një deformim të thellë me vetëm 1 fitore në 9 ndeshje. Kalmar nuk ka fituar në 6 të fundit brenda, me vetëm 1 fitore në 12 të fundit brenda. Me 6 Mbi 2.5 në 7 më së fundmi Norrkbinping i cili shkruan 6/6 Mbi 2.5 dhe G / G në 6 të fundit përveç me (14-17) gola. Norrkoping Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -.Statistika

** HAKEN - SIRIUS: Në Warburgs, Sirius humbi pas 3 fitoreve dhe 3 barazimeve. Në 12 paraqitjet e fundit brenda me jashtë (22-21) gola total. Nga 4 fitues vjen Hacken i cili shënoi 19 gola në 9 shtëpi. Mbi 2.5. Statistika

** AL ITTIHAD AL SAKANDA - AL AHLI: (Egjipt) 63 gola tani aktivë për Al Ahly në 26 ndeshje në kampionat. Al Ittihad nuk fiton lehtë, nuk humbet lehtë. Al Ahly Mbi 1.5. Statistika

  Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

** KB KILI - KOMBESZA: (Kili) Me 3 Mbi 3.5 në 4 më të fundit dhe 4 Mbi 3.5 në 5 të fundit me përjashtim të Compresal. Un shënoi 20 gola në 10 ndeshje. Kili Mbi 2.5. Statistika

** CARLOS MANOUKI - GRI ATLETIK: (Peru) Carlos Manouki korrigjon me 3 fitore në 1 barazim në 4 më të fundit. Skuadra e vetme që mbetet pa fitore në kampionat është Atletico Grau. Në fakt, në 5 ndeshje jashtë, numëron 5 humbje me (0-8) gola. Carlos Manouki Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** SIENCIANO - Kristal sportiv: (Peru) 5/5 Mbi 2.5 brenda për Senciano me (14-9) gola. Të dy ekipet shënuan 18 gola në 18 ndeshjet e para. Statistika

Pamestoixima.gr: Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë | 21+

 Views: 6504
- 9651 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
14 / 09 / 20   Zenit - Arsenal Tula
Jerv - Sogndal
Lahti - KuPS Kuopio
  Zenit (Mbi 1.5)
Sogndal (Mbi 1.5)
G / G & Mbi 2.5
  4.90
Stoiximan
14 / 09 / 20   Kalmar - Norrkoping
Hacken - Sirius
Universiteti i Kilit - Cobresal
  Norrkoping (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.00
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  24.65
Pamestoixima.gr
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.