elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Kutia (5.11) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Koha e mirë ... ____ (CASH ... 5.04)

Περισσότερα Shumica e ligave në fillim. Disa gjëra nga pjesa tjetër.

** CHIFGING LIFAN - Çaj HEBEI FORTSI: (Kinë) Nga 3 Over 2.5 vjen ekipi vendas. Me 3 Over 2.5 dhe G / G në 4 më të fundit, Hebei regjistroi 4/4 Over 2.5 jashtë shtëpisë. Mbi 2.5. Statistika

** SHIJIAZWANG - WUHAN ZAL: (Kinë) Të dy ekipet do të shënojnë. Nga 15 gola, ata shënuan aty këtu në 9 ndeshjet e para të kampionatit. Me 4/4 Mbi 2.5 brenda Shijiazhuang, me 3/4 Mbi 2.5 jashtë Wuhan Zal. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** MASR FC - AL ITTIHAND AL SAKANDA: (Egjipt) 0-0, 1-1. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** MINSK - GORONTEGIA: (Bjellorusi) Foto më e mirë, megjithëse e lehtë, në të dy kategoritë e formës, është Minsk, i cili vjen nga një fitore në ndeshjen e fundit, duke patur 2 fitore në 3 të fundit në shtëpi. Nga 3 humbje 1 barazim vjen Gorontegia me gjithashtu negativ 5 humbjet në 5 të fundit jashtë. Me 3 Mbi 3.5 dhe G / G në 4 të fundit brenda. Gorodeja ka pësuar 14 gola në 6 daljet e saj të fundit. Minsk Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.Statistika

** ARIS - LAMIA: Vlera fillestare që doli në ace tregoi se Buk e kishte lehtë.

** MIKELIN - GIARO: Ne mbajmë 4 G / G të Micheline në 5 brenda. Me 5 G / G & Mbi 2.5 në 6 përveç Giaro me (11-11) gola. Giaro shënoi 31 gola në 12 ndeshje. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** ALLIANZA UN. DE JUAN - DEPORTIVO BINACIAL: (Peru) Asnjë fitore përkatësisht në 4 dhe 5 skuadrat e fundit. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** TALAEA EL GAIS - GUNA: (Egjipt) (11-12) dhe (11-10) shënojnë skuadrat përkatësisht në 12 ndeshjet e fundit. 0-0, 1-1. Statistika

** TANTA - MIST LE MAKASA: (Egjipt) Nga 6 humbje, 1 barazim vjen Tanta, i cili ka injoruar fitoren për 11 ndeshje. Fiton në 2 më të fundit me 7 gola aset Mist lel Makasa me një formë të mirë të kohëve të fundit që ka 4 fitore 1 barazim 1 humbje në 6 ndeshjet e fundit. Vetëm në Zamalek u mund në 5 ndeshjet e fundit jashtë. Mist le Makasa Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** BOEMIANST E DUBLIN - WATERFORD: Në kampionin Shamrock Rovers, Bohemian u mund pas 5 fitoreve. Në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi ajo fiton me sulmin e saj për të shënuar të paktën 2 gola për ndeshje. Pas 2 humbjeve dhe 2 barazimeve, Waterford mundi St. Patrick. Bohem Mbi 1.5 dhe - 1 -.Statistika

** AKROPOLI - ESTER: 18 dhe 19 gola të shënuar përkatësisht nga të dy skuadrat në 12 ndeshjet e fundit. G / G. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** ERGRITE - MUSHKRI: Koha e Ergrete është e mirë me vetëm 1 humbje në 9 ndeshje. Në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi, ai numëron të njëjtin numër fitoresh me të paktën 2 gola për ndeshje. Dobësi të forta nga ana e Ljungsile me vetëm 3 fitues në 16 ndeshje. Në 6 të fundit jashtë me 5 humbje 1 barazim me (6-16) gola. miratoj Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** AL AHLI - ISMAIL: (Egjipt) (21-20) gola për Ismailin në 12 ndeshjet e fundit me 11 G / G dhe 9 Over 2.5 në to. Al Ahly shënoi 60 gola në 25 ndeshje. Mbi 2.5. Statistika

** WEXFORD YUTS - BREY WONDERS: Nga 5 humbje vjen Rinia Waterford me sulmin e tyre duke qëndruar në zero në 7 nga 9 ndeshjet e fundit. Me presa të mira, Bray siç përshkruhet nga 4 fitoret, 1 barazim në 5 ato më të fundit. pëllas Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** CABINTILI - QYTETI I ATLONS: 1 & Mbi 2.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** GALLWAY UNITED - SAMROK ROVERS B: Nga 2 fitore, të dy numërojnë në 10 raundet e para të kampionatit. Statistika

** ROUNA - LDU PORTOVIECHO (Ekuador) 4/5 G / G brenda Runa, 5/6 G / G jashtë LDU Portoviejo. Mbi 2.5. Statistika

** SPORTING LUCENIO - 12 DE TETOR: (Paraguai) Ekipet nuk shënojnë përkatësisht në 3 dhe 4 të fundit të kampionatit. Statistika

** ΑΒΑΙ - ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ: G / G 4 përveç Ponte Preta. Statistika

** LIGA DEP. ΟΥΝ. KITO - QYTETI GUAYAKIL: (Ekuador) LDU de Quito Mbi 1.5. Statistika

Pamestoixima.gr: Loja fillon përsëri me oferta reale bastesh! | 21+

MUNDUR Bombat... ..ANALYSIS

** LIDHJE PATER LUMIN - CLUB OLYMPIA: (Paraguaj) River Plate Asuncion del nga 2 fitore dhe 1 barazim pa pësuar gol. Me 2 fitore 2 humbje 1 barazim në 5 Olympia më të fundit. - 1 -. Statistika

** Kryqëzimi - VITORIA BAIA: Pa një fitore në 5 të fundit të kampionatit, Cruzeiro me 3 humbje, 2 barazime dhe një sulm që nuk shënon më shumë se 1 gol për ndeshje në 6 ndeshjet e fundit. Vitoria Bahia humbi vetëm 1 humbje në 8 ndeshjet e para të Brasileiro. - 2 -. Statistika

Pamestoixima.gr: Keni një arsye për të hyrë përsëri në lojë | 21+

Bombat

Club River Plate - 1 (5.25) Pamestoixima.gr
Vitoria - 2 (4.40) Pamestoixima.gr

Views: 10305
- 13451 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
11 / 09 / 20 Chongqing Lifan - Hebei
Shijiazhuang - Wuhan Zall
FC Minsk - Gorodeja
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
5.15
Pamestoixima.gr
11 / 09 / 20 Orgryte - Ljungskile
Wexford - Bray
Al Ahly - El Ismaily
Orgryte (Mbi 1.5)
Bray (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
5.04
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
27.81
Novibet
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.