elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi (5.54) ​​nga Guru L

Guru L

E preferuara e panairit ____ (CASH ... 4.60)

** ILVES - ROVANIEMI: Ilves i padenjë për besim por edhe performanca e saj. Një skuadër që mbetet pa fitore në 5 ndeshjet e fundit. Statistika

** MARIEHAMN - TURQI INTER: Mariehamn është duke lëvizur pak me vetëm 1 fitore në 6 ndeshje që vijnë nga 2 humbje 1 barazim me 7 gola pasivë. Inter Turku me 5 fitore 1 barazim 1 humbje mban vendin e parë me një raport pozitiv golash (14-5)). Inter Turku Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** SEINAGIOEN - KOOP: Me fitoren e premierës, Seinayoen u la, me një seri prej 3 humbjesh dhe 2 barazime. Kuopio është i pamposhtur me 4 fitore dhe 3 barazime. Në 3 e fundit ai shënoi 7 gola. Kuopio Mbi 1.5 dhe - 2-. Statistika

Beteja e Olympiacos në Angli me 0% grabitje nga Pamestoixima.gr! | 21+

** Haka - Ndihmuese: Haka nuk ka fitore në 6 ndeshjet e para. Helsingfors është epërsi që menaxhon shumë larg nga shtëpia me 2 fitore dhe 1 barazim. Haka me 5 G / G në 6 ndeshje, me 5 Mbi 2.5 në vetë Helsingfors. G/G. Statistika

** KPV KOKKOLA - AKATEMIA: Shanset 1.20 në ace në një ekip që arriti vetëm 1 fitore në 5 kthesat e para.Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** ΚΑΧΑΑΝΙ - ΟΥΛΟΥ: Oulu fiton 6/6 me (9-2) gola. Asnjë fitore në 4 dhe 4 të fundit përveç Kahani me një gol të vështirë. Gull Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** FALAS - FILLIMI: 2 humbjet në 3 më të fundit të Molde janë problematike. Vetëm Aulsund humbi Fillimin e përmirësuar në 5 më të fundit që vijnë nga 1η fitore pas 11 ndeshjeve. Molde shënoi 16 gola në 5 ndeshje në shtëpi, dhe Start shënoi në 5 ndeshje jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** KOPENHAGEN - BASAKSEHIR: 2 fitoret e Kopenhagës në kampionat lanë mënjanë një shenjë negative me 4 humbje dhe 2 barazime në 6 menjëherë që i paraprinë. Moderatori i fundit, por kampion në vete, Basak ka rezultatin e ndeshjes së parë (1-0) dhe epërsinë përsa i përket kualifikimit. nën 2.5

** SHAKHTAR DONETSK - WOLFSBURG: Shakhtar është në një ritëm konkurrues për shkak të kampionatit me një rrjedhë nga fundi i majit. Në fund të qershorit, Wolfsburg përfundoi me detyrimet zyrtare që humbja me (1-2) në ndeshjen e parë e detyron atë të kërkojë atë që ka lënë. Shumë i fortë larg shtëpisë në të gjitha garat, Wolfsburg ka një shans të mirë për të shënuar. Mbi 2.5

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** INTER - GETAFE: Në një lojë, kualifikimi do të gjykohet me Interin si favorit i drejtë i ndeshjes. Në Serie - A ajo mbylli duke ardhur nga 3 fitore me zero në mbrojtje në 4 më të fundit. Getafe në vetvete është një mbyllje e keqe në La Liga me 4 humbje 2 barazime me vetëm 1 gol në pjesën sulmuese. Inter Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** MANCHESTER BASHKUAR - LINZ LINZ: (0-5) e ndeshjes së parë i dërgon skuadrat për çështjen tipike. 1 & Mbi 2.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** GIARO - VAASA: Ekipi (shiko Vaasa) që nuk pranoi më shumë se 1 gol në lojë në 6 ndeshjet e para me një rekord prej 3 fitoreve, 2 barazimeve dhe 1 humbjeve. Me 2 humbje në 3 më të fundit, Giaro me 7 gola pasiv. Vaasa shënoi 7 gola në 2 fundit e fundit. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** VARBERGS - JURGARDEN: Me 3 fitore, 2 barazime në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi kundër Barbergs. Me 3 humbje pa shënuar në 3 nga 5 brenda, Jurgarnien. - 1 -. Statistika

** MALME - HELSINGBORG: Respektimi i promovimit të Malm ανέ në 5 ndeshjet e fundit me një numër të barabartë fitoresh, duke lënë anash fillimin mediokër me 2 fitore në 7 ndeshjet e para përveç. Mbi ta. - 2 -. Statistika

** HAMARMBI - FALKENBERG: Dhe këtu po flasim për një ndeshje γά ngadalë ndryshimet. 4 fitoret në 12 ndeshjet e Hamarby dhe 3 fitoret në 6 brenda nuk do të arrijnë të fshihen. Nga i pamposhturit del Falkenberg në 4 më të fundit me sulmin e tij për të shënuar të paktën 2 gola për ndeshje në to, me një imazh të mirë në 4 të fundit përveç me 1 humbje. G/G, Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

Të gjitha ndeshjet në Evropë dhe Ligën e Kampionëve me 0% grabitje! | 21+

Bombat

VPS Vaasa - 2 (3.50) Pamestoixima.gr
Varbergs - 1 (3.80) Stoiximan
Helsingborg - 2 (12.00) Pamestoixima.gr
Falkenbergs - 2 (8.00) Bet365

Views: 7165
- 12389 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
05 / 08 / 20 Mariehamn - Inter Turku
Seinajoen - KuPS Kuopio
AC Kajaani - AC Oulu
2
2
2
5.40
Pamestoixima.gr
05 / 08 / 20 Shakhtar Donetsk - Wolfsburg
Manchester Utd - LASK
Inter - Getafe
Mbi 2.5
Mbi 2.5
1
4.60
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
24.91
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.