elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi i Ri (4.90) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Për gëzimin e lojës ____ (BOMB .... 4.20)

Bread Bukë e nxehtë djeOse pushime për ata që kishin planifikuar, dhe për ata që nuk kishin planifikuar. 6/6 pikë me 25.00 mosmarrëveshje dhe tre (3) bomba, kundër të gjithëve dhe gjithçkaje me 6.80, 5.05 dhe 4.70 ... gjendje shkumë.

Writes Ndeshja e Ditës në 15 sugjerimet e fundit shkruan 12/15 që do të thotë 80% me një shans mesatar prej 1.75, në bast 80% do të thotë absolut, nuk bëhet më. Ata prej jush që flenë, hedhin një "batanije" tjetër.

** LACTI - HONKAI huaji i gabuar, i mbivlerësuar ose Lahti. Mimet duheshin ulur përgjysmë. Skuadrat kanë 2 fitore në lojërat 5 dhe 6 përkatësisht që dhanë. - 1Χ -. Statistika

** ASANE - TROMSO: Asane ka një përmirësim në ato edhe më të fundit me subjektin e 2 humbjeve me 7 gola pasiv në 3 brenda. Tromso fiton 6/6 me (11-3) gola. Tromso Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** KONGSWINGER - OIEGARDEN: Ace prej 1.75 - 1.80 në një skuadër (shih Kongswinger) që vjen nga 5 humbje.Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** RAOUFOS - STROMEN: Dallimi në favor të shtëpisë bëhet nga (5-1) gola brenda me 2/2 fitoret e Raufos, kundër humbjeve 3/3 jashtë Stromen me (1-7) gola. Raufos Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** STORDAL-BLINK - GIERV: Me 5 Mbi 2.5 dhe G / G në 6 ndeshjet e para skuadra vendase. Me 6 Mbi 2.5 dhe 5 G / G në të njëjtat 6 ndeshje mysafiri. G / G & Mbi 2.5. Statistika

** UMEA - DALCURD: 1-1 rezultati i saktë. G / G. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** LIEPAGIA - RIGA ΦΚ: 2 & Mbi 2.5. Statistika

** ELFSBORG - SIRIUS: Elfsborg ka një kohë të vështirë sepse ka vetëm 2 fitore në 5 ndeshje larg, kundër Sirius vetëm 1 fitore në 5 ndeshje larg me një mbrojtje që nuk lëshon më shumë se 1 gol për lojë. Më në fund, me 2 humbje në 10 të fundit brenda jashtë, Sirius. Statistika

** NORKEPING - MIALBI: Norrkoping Mbi 1.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** ERGRITE - VASTERAS: Me 1 fitore në 8 ndeshjet e fundit skuadrat. Statistika

** BRAGE - TRELEBORG: Ulët duhej të luanin dyshen e Trelleborg, i cili u mposht vetëm nga Degerforce në 6 ndeshjet e fundit. G/G. Statistika

** KINGDOM - LUKERNI: Me 3 fitore, 3 barazime në 6 më të fundit, Basel, me një gol pastel (17) në 6 të fundit në shtëpi. Pas 5 humbjeve, 1 barazim, Lucerne arriti të fitojë me gjithashtu një imazh negativ, 4 humbjet në 5 ndeshjet e fundit jashtë.. Lucern shënon në 8 nga 10 fundit. Reign Mbi 1.5. G / G & Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** ZURICH - TEMA: Cyrihu vjen nga 6 humbje me 2 gola në pjesën sulmuese. I pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit, Thun me sjellje të mirë mbrojtëse. Tune Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** XAMAX - LUGANO: Xamax pranoi 10 gola në 2 ndeshjet e fundit. Lugano ka shënuar 7 gola në 2 ndeshjet e fundit me 6 G / G në 7 ndeshjet e fundit. Në 3 e fundit përveç me (8-8) gola. Për gëzimin e lojës. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** SH SERVRBIMI - SIONI: Servet mban të pamposhtur në 11 vitet e fundit brenda. Humbjen për Sionin në ndeshjen e fundit pas 6 ndeshjeve.Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

BOMBT E MUNDSHME… .ANALIZA

** SPARTAKS - RIGAS SKOLA: Pas 3 fitoreve dhe 2 barazimeve, Spartaks humbi dhe shënoi në të gjitha 1 ndeshjet e kampionatit. Rigas filloi në mënyrë mbresëlënëse, me problemin e 2 humbjeve në 4 më të fundit ku në 3 prej tyre ai pranon të paktën 2 gola për lojë. Ata do të nderojnë emrin e tyre. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** SANDNET - RANHEIM: Nga 1 humbje dy skuadrat në 6 ndeshjet e para me Santnes që në 3 brenda numëron 2 fitore 1 barazim. Në 5 nga 6 të përmendur më lart, Ranheim pranoi të paktën 2 gola për lojë. G/G, Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** BOIS RINJ - SEN GALEN: Para 2 fitoreve të fundit me 9 asete të golave, deformimi i Shën Gallen me 1 fitore në 5 që i paraprinë menjëherë kushtoi kampionatit. Deri më tani, prania më e mirë në ligë është St. Gallen. Djemtë e Rinj do ta kenë mendjen në festivale. Mbi 3.5 dhe - 2 -. Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Bombat

Spartaks - 1 (5.30) Stoiximan
Sandnes - 1 (4.20) Pamestoixima.gr
Shën Gallen - 2 (4.33) Bet365

Views: 12393
- 9753 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
03 / 08 / 20 Asane - Tromso
Raufoss - Strommen
Sandnes - Ranheim
Tromso (Mbi 1.5)
Raufoss (Mbi 1.5)
G / G & Mbi 2.5
5.00
Stoiximan
03 / 08 / 20 Bazel - Luzern
Xamax - Lugano
Djem të rinj - St. Gallen
G / G & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
Mbi 3.5
4.80
Bet365
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
23.00
Pamestoixima.gr
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.