elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi (5.54) ​​nga Guru L

Guru L

Sjellje e ngjashme ____ (CASH ... 4.36 & BOMB ... 6.50)

Μήνα muaj i mirë me shëndet

** EREMBRO - FALKENBERG: Erebro ka pranuar vetëm 1 gol në 4 ndeshjet e fundit të tij në shtëpi. Falkenberg ka pranuar golat në 9 ndeshjet e fundit. Statistika

** JURGARDEN - HACKEN: Haken ka shënuar 16 gola në 6 ndeshjet e fundit me vetëm 1 humbje në 11 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5 në 3 ndeshjet e para në shtëpi të Jurgarden, me 4 G / G në 5 larg Haken. G/G. Statistika

** SLAVIA MOZIR - ISLOCH: Ekipet qeverisen nga paqëndrueshmëria me golat e Slavia Mozir që pranojnë në 10 vitet e fundit të ligës. Në 6 e fundit brenda me 5 G / G Slavia Mozir. G / G & Mbi 2.5 në 2 vitet e fundit përveç Isloch. Mbi 2.5. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** ESCILLSTONA - ESTER: Mbi 2.5 në 6 nga 8 Esterët e fundit me 5 G / G në to. Nga 4 G / G vjen Ester. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** LUNGSKILLE - HALMSTAND: I dobët Lionskile me 1 fitore në 9 kthesat e para. Halmastad po mban lartë me 6 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje në 8 ndeshjet e fundit. Në 4 dalje me 3 fitore 1 barazim me zero në mbrojtje në 3 prej tyre. Halmstad Mbi 1.5 dhe - 2 -.Statistika

** SUNSWALL - DEGERFORS: Ekipet shënuan në 9 nga 10 ndeshjet e para që luajtën. G/G. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** SANTEFORD - MOLDE: Bodo Glimt dhe Molde janë skuadrat që bënë ndryshim nga ndeshjet e para të ligës. Pika e referencës është 33 golat që Molde shënoi në 11 ndeshjet e para me 10 Mbi 2.5 në to. Molde Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** ΒΙΤ. CONSTANTA - SEPKI OSK SFANTOU: Vitorul Constanta ka shënuar 16 gola në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Me 3 humbje 1 barazim në 4 të fundit përveç Sepkit. Vitorul Constanta Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** ARSENAL - CHELSEA: Sjellje e ngjashme skuadrat nga dhjetë ditët e treta të qershorit. Të dy vijnë nga fitore / kualifikuese të mëdha kundër City apo Arsenal, dhe kundër Manchester United dhe Chelsea me lojën dhe nivelin e tyre psikologjik. Të dy skuadrat do të shënojnë në një ndeshje që mund të shkojë kudo. G/G & Mbi 2.5.

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** BRAND - VALERENGA: Bran injoron fitoren në 4 më të fundit, në Molde Valerenga e humbur pas një të pamposhtur në 7-tën që paraprinë menjëherë.Statistika

** ATALANTA - INTER: Atalanta fiton në 7 ndeshjet e fundit në shtëpi, duke mbajtur të pamposhtur në 17 ndeshjet e fundit. Fotografi më e ulët me 4 fitore në 7 ndeshjet e fundit Inter, e cila shënon të paktën 2 gola në lojë në 5 ndeshjet e fundit. Atalanta ka shënuar 18 gola në 6 ndeshjet e fundit të saj në shtëpi. G/G & Mbi 2.5, 3.5. Statistika

** JUVENTUS - ROMA: Nuk më pëlqen Sari, ai është një çmend normal dhe nuk është për stolin e Juve, pozicion që kam pasur që ditën e parë kur erdhi te Juve. Deformuar me 2 fitore në 7 ndeshjet e fundit Juve. Roma me finale ka 6 fitore dhe 1 barazim me sulmin e tyre duke shënuar 20 gola në to. Gol i thjeshtë brenda dhe Juve. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** MILAN - Cagliari: Formacioni i tërheqjes nga Milani i ardhur nga 8 fitore 3 barazime në 11-tën e fundit të kampionatit me 32 asete gola. Pas 4 humbjeve dhe 4 barazimeve, Cagliari arriti të fitojë. Mbi 3.5. Statistika

** NAPOLI - LATSIO: Lazio u kthye me 3 fitore me një gol të lehtë (9). Napoli me nën mesatare me 2 fitore në 6 më të fundit. Në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi me 5 fitore, 1 barazim me 13 gola në to. Të dy me 5 Mbi 2.5 dhe G / G në 6 të fundit brenda jashtë. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** BENFICA - PORTO: Rreshtuar me 4 fitore dhe 1 barazim në 5 vitet e fundit, Benfica tregon pas shumë xhelave që u kushtojnë atyre kampionatit. Porto shfrytëzoi sëmundjet e Benficës duke prerë fillin fillimisht. Ndeshja e sotme është e taktikës dhe psikologjisë pa një të preferuar dhe të një nënës. G / G.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** HELSINKI - COOP: Fillim i shkëlqyeshëm nga Kuopio me 4 fitore dhe 2 barazime me gjithsej gola (10-2). Helsinki është gjithashtu i fortë me 1 humbje, 4 fitore në 5 ndeshje. Mimet duhej të ishin më afër. - 2 -.Statistika

** ILVES - HELSINGFORS: Ilves nuk ka fituar në 4-in e fundit, megjithëse i dha 3 prej tyre në shtëpi me sulmin e tij duke shënuar vetëm 2 gola. Me 3 fitore në 4 Helsingfors më të fundit që në 2 largime arritën 2 fitore pa arritur asnjë gol. - 2 - . Statistika

** BRESIA - SAMPDORIA: Nga 3 humbje vijnë skuadrat me vrimë mbrojtëse. Në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë vendit, të dyja fitoret dhe 2 humbjet numërohen. G/G & Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

** CLUB BRIZ - ANTWERP: Pricesmimet po shiten si të çmendura. Ekipet me Antwerp kaluan të pamposhtur deri më tani, përveç vendeve të Kotraik dhe Standard L. Ndeshja ishte neutrale. Vlera e duhur. - 2 -.Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Finalja e Kupës FA me 0% grabitje në Pamestoixima.gr

Bombat

KuPS Kuopio - 2 (4.00) Stoiximan
HIFK - 2 (4.50) Bet365
Brescia - 1 (6.15) Pamestoixima.gr
Antwerp - 2 (6.50) Pamestoixima.gr

Views: 8258
- 6909 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
01 / 08 / 20 Ljungskile - Halmstad
Sandefjord - Moulde
Viitorul Constanta - Sepsi
Halmstad (Mbi 1.5)
Moulde (Mbi 1.5)
Viitorul Constanta (Mbi 1.5)
4.50
Pamestoixima.gr
01 / 08 / 20 Arsenal - Chelsea
Benfica - FC Porto
G / G & Mbi 2.5
G / G
4.36
Stoiximan
01 / 08 / 20 Juventus - AS Roma
AC Milan - Cagliari
Napoli - Lazio
G / G & Mbi 2.5
Mbi 3.5
G / G & Mbi 2.5
4.90
Novibet
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
94.60
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.