elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi i Ri (4.90) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Rezultate të larta ... (2 - BOMBE ... 6.00 & 5.65)

** KFUM OSLO - ASANE: Fiton në 3 ekipe vendase dhe 2 ekipe të deritanishme. Statistika

** ULENSAKER- KIZA - HAM KAM: Humbjet në 5 ndeshjet e para me 4 Mbi 3.5 me gola (10-16). Vetëm në premierë fitoi Ulensaker me 2 barazime dhe 2 humbje në radhën e ardhshme. Statistika

** RANHEIM - KONGSWINGER: 5/5 Mbi 2.5 për Ranheim. G / G & Mbi 2.5. Statistika

** SOGDAL - RAUFOS: Me 2 fitore dhe 3 humbje, Sogndal në 5 ndeshjet e para. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** STROMEN - SANDNES: Santes është i pamposhtur në 5 ndeshjet e tij të fundit me 3 fitore dhe 2 barazime. Stromen me 4 humbje 1 fitore në të njëjtat 5 ndeshje. Statistika

** TROMSO - STORDALT-BLINK: 5/5 fitore Tromso, me 2 humbje 3 fitore të ftuar. Statistika

** AUSTRIA KLAG. - SHKAKU INSBURG: 1 & Mbi 2.5. Statistika

** AUSTRIA LUSTENAU - AMSTETEN: Mbi 3.5. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** STEER PR VESHJE - LIFERING: Nga 7 Mbi 3.5 vjen Lifering me 5 prej tyre Mbi 4.5. Me 5 Mbi 2.5 dhe G / G në 6 ndeshjet e fundit skuadra vendase. Mbi 3.5. Statistika

** LIDHJET WEISE BLOW - DORNBIRN: G / G & Mbi 2.5. Statistika

** RID - FLORINDSDORFER: Me 9 Mbi 3.5 në 10 ndeshjet e fundit, Reed. Mbi 3.5. Statistika

** JUNIORST - HORN: Me 10 Mbi 2.5 në 11-tën e fundit të kampionatit, Juniors, nga 10 G / G dhe 9 Mbi 2.5 vjen Horn. (25-34) dhe (29-29) gola përkatësisht skuadrat në 14 brenda jepnin. G / G & Mbi 3.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** LUGANO - SHETRBIMI: Servet është duke ngrënë (G / G) në 10 nga 11 ndeshjet e fundit, por nuk ka fituar në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Të pamposhturit në 6 dhe 6 të fundit brenda Lugano. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** LUCERNE - ZURICH: Nga 4 dhe 5 humbje vijnë skuadrat. Statistika

** SEN GALEN - XAMAX: Rezultati i lartë me 11 Mbi 2.5 në 12 ndeshjet e fundit St. Gallen me 10 G / G në to. Xamax ka pranuar 17 gola në 6 ndeshjet e fundit jashtë. Mbi 3.5. Statistika

** TUN - KING: Fotografi e mirë për Thun 3 fitoret 2 barazime në 5 më të fundit me një sekuencë prej 5 fitoreve në 5 e fundit në shtëpi. E njëjta gjë sa i përket formës së fundit për Bazelin me 3 fitore, 2 barazime me 18 gola në sulm. G / G & Mbi 2.5. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** KIEV - PESKARA: Fiton për Kievin në 2 më të fundit që e mbajnë atë në zhurmë. Imazh i keq me (2-11) gola në 6 të fundit përveç me 5 humbje dhe 1 barazim për Pescara. - 1 - . Statistika

** KOZENCA - JUVE STAMPIA: Rezultati merr frymë në 4 fitoret e njëpasnjëshme për Cosenza. Juve Stampia në deformim të zgjatur. Statistika

** TRAPANI - CROTONE: Crotone është i pamposhtur në 13 ndeshjet e fundit. Statistika

** FROZINONE - PIZZA: Frosinone mundi vetëm Spezia në 11 ndeshjet e fundit. Statistika

** PARIS SHINTN GJERMANI - LYON: G / G & Mbi 2.5.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** DINAMO BREST - VITEBSK: Nga 2 fitore vjen Dinamo Brest me vetëm 1 humbje në 12 ndeshjet e fundit, ku vlen të përmendet edhe zero në mbrojtje në 5 nga 7 2 fundit. Nga 1 humbje 6 barazim vjen Dinamo Brest i cili pranon gola në 2 të fundit brenda. - XNUMX - . Statistika

** SIONI - JUNG BOIS: Sion është i pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit me vetëm 3 gola pasivë. Djemtë e rinj me 2 fitore në 6 ndeshjet e fundit jashtë. - 1 -.Statistika

** ENTELA VIRTOUS - TSITANTELA: Νfitore për Citadel pas 5 humbjeve me mbrojtjen e saj duke arritur të paktën 2 gola për lojë. Humbjet në 3 e fundit përveç me 10 gola pasiv. Me 1 humbje, Entella në 5 më të fundit dhe 6 të fundit larg. - 1 -. Statistika

** SALERNITANA - SPETSIA: Vetëm nga Venecia, Spetsia u mund në 5 ndeshjet e fundit me mbrojtjen e saj duke arritur vetëm 2 gola në 5 të përmendur më lart. Me 2 fitore në 10 fitimet e fundit, Salerdina me mbrojtjen e saj shënoi gola në të gjitha më lart. - 2 -. Statistika

** ASKOLI - BENEVENTO: Deri më tani skuadra më e mirë në Serie - B në të tre pikët e veçanta (të përgjithshme, shtëpi, larg) me vetëm 3 humbje në 4 ndeshje. Ascoli la mënjanë 37 fitoret, duke ardhur 4 humbje, 1 barazim. Në 1 ndeshjet e fundit në shtëpi me 6 fitore. Mbi 2 dhe - 2.5 - . Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Finalja e Kupës FA me 0% grabitje në Pamestoixima.gr

Bombat

Vitebsk - 2 (4.90) Pamestoixima.gr
Sion - 1 (6.00) Bet365
Virtus Entella - 1 (4.40) Pamestoixima.gr
Spezia - 2 (5.65) Stoiximan
Benevento - 2 (6.00) Bet365

Views: 6912
- 5883 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
31 / 07 / 20 Austri Lustenau - Amstetten
Vorwarts Steyr - Gënjeshtar
FC Juniors - Briri
Mbi 3.5
Mbi 3.5
Mbi 3.5
5.00
Pamestoixima.gr
31 / 07 / 20 Lucern - Cyrih
St. Gallen - Xamax
Thun - Bazel
Mbi 2.5
Mbi 3.5
G / G & Mbi 2.5
4.70
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
25.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.