elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Guru L

Ajo prish çdo rekord negativ

** GETEMBORG - MALME: Malm Nga vjen nga 4 fitore, Gotenburgu vjen nga 4 barazime.

** STAMPAEK - BONDO GLIMT: Bodo Glimt pikturon me fitore 10/10 me sulmin e saj duke shënuar 38 gola. Në 5 largime ai shënoi 20 gola. Stampaek është gjithashtu i mirë me 2 humbje në 10-të e përmendura më lart. Me 3 G / G në 4 Stampaek më të fundit. Nga 4 G / G dhe 10 Mbi vjen Bodo Glimt. G/G dhe Mbi 2.5. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** BRAGE - ACROPOLIS: Humbja nga Jonesping ndaloi një seri të mirë me 4 fitore dhe 1 barazim të Brage me 3 G / G & Mbi 2.5 në 4 e fundit të ligës. Grip i mirë i Akropolit në 8 kthesat e para me 4 G / G në 4 largime. (11-12) dhe (12-9) golat e skuadrave në 8 ndeshjet e para. Mbi 2.5. Statistika

** TRELEBORG - UMEA: Trelleborg fiton në 2 ndeshjet e fundit në shtëpi me gola të lehtë dhe (6-1) gola me korrigjime duke pasur vetëm 1 humbje në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi jashtë. Balancat nga ana e Umea me sulmin e saj duke patur sukses në vetëm 2 ndeshje mbi 1 gol në lojë dhe golat e saj të mbrojtjes duke arritur në 7 nga 8 ndeshjet e para. - 1 -. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** AARAU - GRASHOPERS: Grasshoppers vetëm do të heqin sytë nga ajo me vetëm 1 fitore në 4 më të fundit, duke i dhënë të drejtën që Vaduz të jetë përpara në renditjen (61 kundër 60) dhe tani të presë xhelin Vaduz dhe 2/2 në vetvete. Aarau vjen nga 4 humbje 2 barazime me mbrojtjen e saj duke thyer çdo rekord negativ në kampionat me 76 gola pasiv në 36 ndeshje. Në shtëpi në 17 ndeshje arriti 36 gola me 17 prej tyre në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. 2 & Mbi 2.5. Statistika

** VANDUZ - SAFHAUZEN: As sot, dhe as ndeshja e fundit në Krins nuk është e lehtë për Vaduz që ngriti për herë të fundit me 5 fitore dhe 1 barazim. Një problem për Vaduz është fakti që ai pranon gola në 17 nga 19 vitet e fundit të ligës. Me 6 humbje të ngushta përveç 2 ndeshjeve të fundit Schaffhausen i cili në 5 largët e fundit numëron 4 nën 2.5. E lashë. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** VILL - KIASO: G/G & Mbi 3.5. Statistika

** WINTERTOUR - KRINS: E rritur me 4 fitore 1 barazim në 5 Winterthur më të fundit me (21-25) gola në 12 ndeshjet e fundit. Me 9 Mbi 2.5 në të njëjtat 12 ndeshje, Krins me (27-25) gola. Mbrojtja e saj pranon të paktën 2 gola për ndeshje në 5 nga 6 ndeshjet e fundit jashtë. G / G & Mbi 2.5. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** ROSENBORG - VIKING: 4 fitoret, 2 barazimet e Rosenborg u lanë mënjanë me humbjen në Haugesund në ndeshjen e fundit. Një korrigjim me 2 fitore, një fillim i keq me 5 humbje, 2 barazime, 1 fitore për vikingët në 8 ndeshjet e para. Rosenborg Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** FULAM - CARΝΤΙΦ: Fulham me rrjetën (0-2) në duart e tij nga ndeshja e parë.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** Q STNDRONI JO - LOZANI: Me 3 humbje, Stande Ushi në 12 ndeshjet e fundit, me 4 humbje në vetë Lozanë, e cila vjen nga 2 humbje dhe numëron 3 humbje në 4 ndeshjet e fundit. Vetëm nga Will ishte skuadra vendase e humbur në 6 e fundit në 5 G / G. Me 6 G / G & Mbi 2.5, Stande Ushi. G / G, Mbi 2.5 dhe - 1 - . Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Bombat

Stade Ouchy - 1 (4.55) Stoiximan

Views: 5866
- 7387 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
30 / 07 / 20 Stabaek - Bodo / Glimt
Brage - Akropoli
Winterthur - Kriens
G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
5.75
Bet365
30 / 07 / 20 Trelleborgs - Umea FC 1 2.01
Pamestoixima.gr
30 / 07 / 20 Aarau - Karkaleca
Stade Ouchy - Lozanë
Rosenborg - Viking
2 & Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
Rosenborg (Mbi 1.5)
5.18
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
53.00
Pamestoixima.gr
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.