elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Fondi i Ri (4.90) me 7/9 pikë nga Guru L

Guru L

Ndeshja nuk mund të mbahet

~ Të Premten, ai humbet 6/6 pikë nga G / G & Mbi 2.5 në AC Milan - Atalanta, i cili u la 1-1 nga 34 ΄ me një penallti të humbur në 26 ’. Dje ai humbi 9/9 pikë nga Mbi 3.5 në Chiasso - Vaduz e cila mbeti në 1-2, me ironi se ishte Ndeshja e propozuar e Ditës që erdhi nga 6/6 fitimtar. Dy ndeshje që i shpëtuan Buksit një humbje prej miliona eurosh, edhe pse nuk paguanin shumë në finale.

~ Në dy ditët e mësipërme kemi pasur edhe 5 barbëra bomba - shpërndarje, dhe një absolute me 6/6 Mbi 2.5 me 16.00 mosmarrëveshje në propozimin e djeshëm Mbi 3.5 në kolonën Gjatë ditës.

F Surfbet.net është faqja e vetme në Greqi që vendos një vëllim kaq të madh të basteve, duke detyruar Librat të heqin çmimet, duke ndikuar në ato globale nga presionet dhe ngarkesa që hanë lojërat.

8/10 sugjeruar se Ndeshja e Ditës ka rënë nga 0.10 në 0.20 dhe madje 0.30 disa, nga çmimi fillestar i ofruar. Aq e madhe është fuqia e Surfbet.net, fuqia juaj.

Klikoni në Statistikat ... që është në fund të çdo analize të ndeshjes. Tutoriali i fundit i Basteve…

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** Kuajshka - VDEKJE: 3-1 e Odense në ndeshjen e parë i jep asaj epërsi para fillimit të ndeshjes. Kuajshit po humbet pas 6 fitoreve, 3 barazime ku sulmi i tij shënoi në 9 nga 10 të përmendur më lart. Fotografi e mirë dhe Odense me 5 fitore 2 barazime 1 barazim. Kuaj vjen nga 4 Mbi 2.5 dhe 3 G / G. Me 3 Mbi 2.5 në 4 Odense më të fundit që numëron 6 G / G në 7 ndeshjet e fundit. Ndeshja nuk mund të mbahet. Mbi 2.5

** ELFSBORG - WARBERGS: Elsborg është superior në çdo mënyrë të lojës. Me 4 fitore në 5 më të fundit. Humbjet në 3 ndeshjet e fundit për Varbergs pa shënuar. - 1 - . Statistika

** FALKENBERG - NORKEPING: Të dy skajet e renditjes me Norrk RiPing duke numëruar 7 fitore 2 barazon 1 humbje me (24-11) gola. Vetëm 1 fitore 5 humbje 4 barazime për Falkenberg që vijnë nga 2 Mbi 3.5 me 5 G / G në 7 fundit. G / G të 4 përveç Norrk ritmit me 3 Mbi 2.5. Norrkoping Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** HAKEN - GETEMBORG: Imazh i mirë me (21-9) gola në 10 ndeshje për Haken me gola të lehtë në ndeshjet e fundit. Me 8 G / G në 9 ndeshjet e fundit, Gothenburg vendos në të gjitha 4, përveç me 3 Mbi 2.5 në to. Hacken Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** KINGDOM - LUGANO: Rritje e shpejtësisë me 3 fitore, 1 barazim në 4 të fundit me 14 gola në sulm. Të paktën 2 gola për ndeshje shënohen në 5 ndeshjet e fundit në shtëpi. Fitorja pas 5 ndeshjeve për Lugano e cila nuk ka fituar në 6 ndeshjet e fundit. Reign Mbi 1.5, dhe - 1 -. Statistika

** JUNG BOISS - LUCERNE: Me një ritëm që mban djemtë e rinj në krye. Vjen nga 3 fitore me 6 fitore në 6 vendet e fundit ku ai shënoi 21 gola. Nga 4 humbje 1 barazim vjen Lucern me një vrimë mbrojtëse. 1 & Mbi 2.5, 3.5 Statistika

** KASIBASA - BASAKSEHIR: (13-1) gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi për Kasimpasa. Basak pranoi katër gola në të fundit, përveç Basak. Kasimpasa Mbi 1.5 dhe në total Mbi 2.5 Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** ARSENAL - WATFORD: E fortë me 5 fitore, 1 barazim në 6 të fundit brenda Arsenalit, duke shënuar 15 gola. Humbjet në 5 ndeshjet e fundit për Watford me (1-11) gola. arsenal Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** WEST HAM - ASTON VILLA: 2 fitoret dhe 1 barazim i Aston Villa në 3 më të fundit e afrojnë atë në ruajtjen e lojës. Statistika

** EVERTON - BORNMUESI: Me 9 humbje, 2 barazime dhe 1 fitore në 12 të fundit, Burnuth e përfundoi atë. Në thithjet e saj dhe 9 humbjet në 9 largët e fundit. Everton vjen nga një dyshe në Sheffield United me një humbje të fundit më 11 nëntor. Everton Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** PALAS KRISTALE - TOTENAM: Përkundrazi, skuadrat janë duke lëvizur në diametër në formën e fundit, me Crystal Palace që vijnë nga 7 humbje me zero në sulm në 6 prej tyre. Nga 3 fitore vjen Tottenham me 1 humbje në 9 ndeshjet e fundit. Statistika

** LESTER - MANCHESTER I BASHKUAR: Manchester United i pamposhtur në 13-të e fundit të Premier League. (9-0) gola në 4 vitet e fundit brenda Leicester me 3 fitore dhe 1 barazim. Statistika

** CITY MANCHESTER - CITY NORWITCH: City ka shënuar 21 gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Mbi 3.5, 4.5. Statistika

** BURNLEY - BRIGHTON HOV ALBION: Të dy të pamposhtur në 6 shtëpitë e fundit dhe jashtë. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** NEWCASTLE - LIVERPOOL: Fitorja e vetëm 1 e Liverpoolit në 5 ndeshjet e tyre të jashtme të fundit duhet të vlerësohet në përputhje me rrethanat. Statistika

** SOUTHAMPTON - RI SHEFFIELD.: Southampton i pamposhtur në 6 ndeshjet e fundit. Sheffield United ka pranuar vetëm një gol në 1 ndeshjet e tyre të jashtme.Statistika

** BATE BORISOV - MINSK: BATE Mbi 1.5

** BOLOGNA - LETCS: Me 7 G / G në 8 Bolonja më të fundit. Lecce me 14 Over në 15 ndeshjet e fundit. G/G & Mbi 2.5 Statistika

** AIK STOCKHOLM - JUGARDEN: Rezultati do të shkojë i ulët. Statistika

** ΚΟΥΟΠΙΟ - ΣΕϊΝΑΓΙΟΕΝ: Fillim i mirë me (8-1) gola në 5 ndeshje për Kuopio. Statistika

** VALERENGA - STROMSGKONTSET: Learshtë më e ekuilibruar, Valerenga numëron 1 humbje në 9 ndeshje. Me 1 fitore në 6 ndeshjet e fundit, mysafiri ka një problem sepse pranon të paktën 2 gola për ndeshje në 4 ndeshje larg. Valerenga Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** BONDO GLIMT - MOLDE: Plotësia e ligës me 27 dhe 25 pikë në 9 ndeshjet e para me 35 dhe 28 gola në pjesën sulmuese. G/G & Mbi 2.5. Statistika

** FILLIMI - STAMBAEK: G / G

** ΑΑΡΧΟΥΣ - ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ: Nuk shënon, por nuk pranon gola në 3 nga 4 të fundit përveç Brondby. Statistika

** VDES - NORDZELAND: Double në AaB mban Kopenhagën në 2η pozicion. Nga 4 humbje 2 barazime vjen Northland. Në 2 largët e fundit ai pranoi 10 gola. Kopenhagen Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** MINTILAND - AALBORG: 6-1, 3-1, 3-4 tre rezultatet e fundit në Midtjylland. (25-21) gola në 17 larg Aalborg. Mbi 2.5. Statistika

** ROMA - FIORENTINA: Fiore po bën përpjekjen e saj të fundit. Roma ka shënuar 15 gola në 5 ndeshjet e tyre të fundit. Në shtëpi në 17 ndeshje ai shënoi 34 gola. Roma Mbi 1.5 Statistika

** SWANSEE - BREDFORD: 2 humbjet e njëpasnjëshme të Brentford shkaktojnë shqetësim. Me një ajër të psikologjisë, Swansea nga kualifikimi me 4 fitore, 1 barazim, 1 humbje në 6 ndeshjet e fundit. - 1Χ -.

** HAWGESUD - ROZENBORG: Me 3 humbje 1 barazim pa shënuar Haugesund në 4 e fundit. I shtruar pas fillimit të parë të keq Rosenborg vjen nga 4 fitore 2 barazime. Rosenborg Mbi 1.5 dhe - 2 - . Statistika

** PORTIMONENSE - SHPES: (1-15) Golat e Aves në 6 ndeshjet e fundit jashtë. 1 & Mbi 2.5 Statistika

** JUVENTUS - SAMPDORIA: 1 & Mbi 2.5 Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOMBT E MUNDSHME… .ANALIZA

** SHETRBIMI - XAMAX: Seriali i vetëm i Servet në 1 ndeshjet e fundit të ligës me mbrojtjen e tij duke shënuar 11 gola në 11 fundit që është më i pasigurt. Të tre rezultatet u sollën nga Xamax në 3 më të fundit me 3 fitore në 3 largët e fundit. - 2 -. Statistika

** CHELSEA - WOLVES: Chelsea po kalon mirë në minutat e fundit, por pesë që morën në Liverpool në ndeshjen e fundit nuk janë lajm i mirë. 2 humbjet e vetme të ujqërve në 13 ndeshjet e fundit me mbrojtjen e çimentos, janë të denjë për respekt. Kushdo që ia kalon këtë dukej, do t'i gjejë të gjitha përpara tij. - 2 -. Statistika

** SIRIOZE - MALME: Vetëm nga AIK, Sirius humbi në 9 ndeshjet e fundit, duke shënuar të paktën 4 gola për ndeshje në 2 ndeshjet e fundit në shtëpi, duke qenë i pamposhtur në 2 fitore dhe 2 barazime. Vetëm 1 fitore në 4 larg Malm me qëllimet e saj mbrojtëse në të gjitha 4 përmendur më lart. Mbi 2.5 dhe - 1 -. Statistika

** PUBLIKA - BLEVENCAT: Setubal nuk ka fituar në 15 ndeshjet e fundit me 6 humbje dhe 1 barazim në 7 ndeshjet e fundit. Pse të shpëtohet? Belenens me 2 humbje në 6 largët e fundit. - 2 -. Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Në kolonë Gjatë ditës opsionet e mia mbi 3.5 në sistemin 4/5/6

Në kolonë i veçantë gati 7-të në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

Xamax - 2 (4.50) Stoiximan
Ujku - 2 (4.40) Pamestoixima.gr
Sirius - 1 (5.00) Pamestoixima.gr
Belenens - 2 (5.55) Pamestoixima.gr

Views: 10584
- 10998 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
26 / 07 / 20 Kuaj - Odense
Falkenbergs - Norrkoping
Hacken - Goteborg
Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
5.36
Bet365
26 / 07 / 20 Djem të rinj - Luzern
Arsenal - Watford
Everton - Bournemouth
1 & Mbi 2.5
Arsenali (Mbi 1.5)
Everton (Mbi 1.5)
5.22
Pamestoixima.gr
26 / 07 / 20 Bodo / Glimt - Moulde
Midtjylland - Aalborg
FC Kopenhagë - Nordsjaelland
AS Roma - Fiorentina
G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
Kopenhagë FC (Mbi 1.5)
AS Roma (Mbi 1.5)
5.58
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
153.55
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.