elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Guru L

Më të mirët larg shtëpisë

~ Në fund të çdo analize të ndeshjes suaj që kam Statistika përmes mjetit të krahasimit të performancës më të lartë www.oddscheck.net të Grupit Surfbet.

~ Hapni sytë, klikoni mbi Statistika… Pas kthimit të kompanive, tabelat specifike me formularët (12 fundit dhe 6 të fundit brenda jashtë), janë udhëzuesi përfundimtar i mësimit të basteve… thotë Guru.

** ESTER - SUNSWAL: Ata nuk humbasin lehtë ... me mbrojtje të mirë. Statistika

** KOTKA - MIKELIN PALOGIAT: Kotka pranoi vetëm 1 gol në 4 ndeshjet e para, ku 3 prej tyre u shënuan larg shtëpisë. Statistika

** VENTICEL - SKIVE: Asnjë fitore në 6 e fundit brenda Venticel. Nga 3 fitore 1 barazim vjen Skive me vetëm 1 humbje në 6 largët e fundit. Statistika

Boost Nikis, 0% rack dhe Bet Builder luajnë në Pamestoixima.gr!

** VIBORG - COLDING: Viborg hedh katër në 4 nga 5 ndeshjet e fundit në shtëpi me një imazh të mirë të vetëm 1 humbje në 10 ndeshjet e fundit. Shtë mister që Kolding është inferior, por i matshëm. Me 6 G / G dhe 5 Over në 6 minutat e fundit, Viborg ka pranuar gola në 11 nga 12 ndeshjet e fundit jashtë. G/G & Mbi 2.5, 3.5. Statistika

** KOGE - NAESTVENT: Skuadra vizitore që numëron 10 humbje në 4 më të fundit dhe 4 të fundit, po injoron fitoren për 4 fitimet e fundit. Congé shkëlqen në të dy kategoritë e formave. Kongo Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** HVIDOVRE - ROSKILDE: Me 9 Mbi 2.5 dhe G / G Roskilde në 12 opozitat e fundit. G / G & Mbi 2.5. Statistika

** VENTSPILLES - RIGAS SKOLA: I pamposhtur në 4 brenda Ventspils. 5/5 fitore jashtë Riga Skola. Statistika

** ΒΙΤ. KONSTANTA - CHINTIA TARGOVISTE: Nga 4 humbje pa shënuar vjen mysafiri. Vetëm 1 humbje për Vitin. Constanta i cili fiton në 4 ndeshjet e fundit me një gol të lehtë. Βιτ. konstante Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** BRESIA - PARMA: Me 8 Mbi 2.5 në 10 vitet e fundit të Serisë - Një Brescia. Nga 9 Mbi 2.5 dhe G / G vjen Parma. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë! 21+ | Luaj me përgjegjësi Rregullatori kompetent MGA

** BELSINA BOBROWISK - NEMAN GRODNO: Një shënim mbresëlënës është regjistruar nga Neman Grodo me 7 fitore dhe 2 barazime në 9 ndeshjet e fundit me zero në mbrojtje në 6 më të fundit. E fundit në renditjen është Belsina me dobësi të forta. - 2 -. Statistika

** JONSEPING - BRAGE: Megjithëse nisi me 2 humbje, e ktheu atë me 4 fitore, 1 barazim në 5 më të fundit, Brage me 3 dyshe në 3 ndeshjet e fundit. Jonseping drejtohet nga jostabiliteti i plotë. Statistika

** TRELEBORGK - DALKURD: G / G 5 e fundit e Dalkurd. Statistika

** HALMSTAND - ACROPOLIS: Halmstad regjistron numra të shkëlqyeshëm me 5 fitore, 1 barazim dhe 1 humbje me (12-2) gola. Akropoli po e lufton atë, një pasdite e vështirë e pret atë. Halmstad Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** ONT - ALESUD FK: Alessand pa fitore në 9 ndeshje me 29 gola pasiv duke pasur 6 humbje dhe 3 barazime. Me 4 fitore 1 barazim 2 humbje Od në 7 fundit të fundit brenda jashtë. ont Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** ZION - TUN: Ekipet janë të pamposhtur për 4 ndeshje garuese. Statistika

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** KIASO - VANTUZ: Nga 8 humbje 2 barazime vjen Chiasso me mbrojtjen e tij duke shënuar 24 gola në to me 8 Mbi 2.5 dhe 9 G / G. E vetmja 1 humbje e Vaduzit në 15-in e fundit të kampionatit e sjell atë të pretendojë 2η pozicion me Grasopers shkëlqyeshëm 2 pikë por edhe një lojë më shumë. Vaduz shënoi 28 gola në 11 fundit me 11 G / G dhe 8 Mbi 2.5. Ai shënoi 33 gola në 72 ndeshje të ligës. Mbi 3.5. Statistika

** JENOA - INTERGenova është përmirësuar kohët e fundit, por mbeten jo të besueshme me 4 humbje në 6 ndeshjet e tyre të fundit në shtëpi. Pabarazitë e Interit me vetëm 2 fitore në 6 vitet e fundit, i lënë ata 7 pikë pas në krye. 74 golat e shënuar nga Interi në 35 ndeshje janë 2η Serie - A. Inter Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** GEZTEPE - SIVASPOR: Vetëm 1 fitore në 12 e fundit të kampionatit për Goztepe me 8 humbje dhe 3 barazime në pjesën tjetër. Sivaspor u kthye me 2 fitore, të cilat me një fitore mban të 3-inη pozicion. Sivaspor Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** GENZLERBIRLIGI - BESIKTAS: Besiktas ka një avantazh të qartë në formën e saj të fundit me 5 fitore në 6 më të fundit, kundër fitores së vetme të Birligit në të njëjtën. Njëra-tjetrën në formën larg. Mbi 2.5 dhe - 2 -. Statistika

** KAYSERISPOR - TRABZONSPOR: Me vështirësi me të pamposhturit në 6 e fundit brenda Kayseri me 4 fitore 2 barazime. Trabzon hodhi në plehra gjatë gjithë vitit me vetëm 2 humbje në 8 ndeshjet e fundit. Vjen nga 13 seritë G / G me 10 mbi to. Mbi 2.5. Statistika

** KONIASPOR - Alaniaspor: Me 3 fitore në 4 më të fundit të dyja me Konia duke numëruar 6 Over në 7 ndeshjet e fundit. Me 4 Mbi 3.5 dhe G / G në 6 e fundit të kampionatit, Alania. G/G & Mbi 2.5. Statistika

Novibet: 100% pranë lojtarit *

** FENERMBACHTSE - RIZESPOR: Humbjet për Rize në 7 largët e fundit me 17 gola pasiv. Me 3 fitore në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi, Fener shënoi 38 gola në 16 ndeshje në shtëpi duke pasur sulmin më të mirë në shtëpi. Fener Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** ZURICH - GALEN SHENJT: Deformimi i Shën Gallenit i lë 5 pikët e saj pas majës. Sidoqoftë, mbetet prania më e mirë në skenë me 33 gola në 16 ndeshje larg. Nga 3 humbje pa shënuar vjen Cyrihu me (0-10) gola. Në shtëpi, ajo pranoi 33 gola në 15 ndeshje në shtëpi. Shën Gallen Mbi 1.5 dhe - 2 -. Statistika

** BRAND - CHRISTIANSUD: Margjinal majtas. 7/8 G / G i fundit Christianund. Statistika

** NAPOLI - SASSUOLO: Sassuolo mori turne me 2 barazime, 1 humbje, 1 humbje në 9 ndeshjet e fundit. Me 1 fitore në 4 Napoli më të fundit, por i fortë në shtëpi me 4 fitore 1 barazim në 5 e fundit me të paktën 2 gola për ndeshje. Napoli Mbi 1.5, G/G, Mbi 2.5. - 1 -. Statistika

** BENFICA - SPORTING LISBON: Vetëm 1 gol u shënua nga Sporting në 4 e fundit. 10 gola në të njëjtën gjë me 3 fitore 1 barazim Benfica. Benfica Mbi 1.5 dhe - 1 -. Statistika

** BRAGA - PORTO: Me 6 fitore radhazi, Porto dhe një sulm që shënoi 21 gola. Braga ka shënuar 14 gola në 6 ndeshjet e fundit në shtëpi. Mbi 2.5. Statistika

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

BOBBES E MUNDshme… ..ANALIZA

** VASTERAS - NORBI: Ekipet kanë saktësisht të njëjtat rezultate në 7 ndeshjet e para. Vetëm nga Halmstad, Norby u mund në 6 të fundit. - 2 - . Statistika

** Amigatori FREAMANT - VEILE: Nga 3 fitore 1 barazim vjen Vejle me një sekuencë 4 fitore 1 barazim 1 humbje në 6 largët e fundit. Së bashku me Viborg, ata janë skuadrat më të mira në kampionat. Freeman Amager me 3 fitore në 3 vitet e fundit brenda. - 2 - . Statistika

** VALMIERA - RIGA FC: (Letonia) Valmeira është e pamposhtur në 7-tën e fundit të ligës me 5 fitore dhe 2 barazime me një gol të lehtë. - 1 -. Statistika

** SPORTET MALATIA - GAZIANTEP: 2 fitoret e vetme të Malatisë me një gol shumë të vështirë e sjellin atë në portat e Hades. Gaziantep i pamposhtur në 7 ndeshjet e fundit. - 2 -. Statistika

** DENIZLISPOR - ANKARAGUTSU: Të dy skuadrat kanë 3 fitore në 12 të fundit të ligës me Denizli duke numëruar 5 humbje në 7 më të fundit. 3 barazimet e fundit përveç Aknarakoutsou. - 2 -. Statistika

Kjo verë do të jetë e nxehtë në Pamestoixima.gr | 21+

Në kolonë Gjatë ditës opsionet e mia mbi 3.5 në sistemin 4/5/6

Në kolonë i veçantë gati 7-të në (Vota e Zgjedhjeve të Shumëfishta)

Bombat

Norrby - 2 (3.80) Bet365
Vejle - 2 (4.75) Bet365
Valmiera - 1 (9.40) Pamestoixima.gr
Gaziantep - 2 (5.20) Pamestoixima.gr
Ankaragucu - 2 (5.40) Pamestoixima.gr

Views: 10986
- 6865 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
25 / 07 / 20 Xhenova - Inter
Chiasso - Vaduz
Konyaspor - Alanyaspor
Inter (Mbi 1.5)
Mbi 3.5
G / G & Mbi 2.5
5.05
Bet365
25 / 07 / 20 Fenerbahçe - Rizespor
Cyrih - St. Gallen
Napoli - Sassuolo
Fenerbahce (Mbi 1.5)
St. Gallen (Mbi 1.5)
Napoli (Mbi 1.5)
4.60
Pamestoixima.gr
25 / 07 / 20 Halmstad - Akropol
Benfica - Sporting
Braga - FC Porto
Halmstad (Mbi 1.5)
Benfica (Mbi 1.5)
Mbi 2.5
4.70
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
97.87
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.