elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Guru L

Të pamposhturit në 9 ndeshjet e fundit

** LETSES - MILAN: Rezultati i lartë i Leçes (Mbi 2.5) u zhvillua në 6-të e fundit të Serisë - A para pushimit. Nga ana tjetër, Milani me 4 G / G në 5 ndeshjet e fundit të kampionatit. 56 golat e Leçes në 26 ndeshje është performanca më e dobët mbrojtëse në ligë, 26 prej të cilave ai pranoi në 13 ndeshje në shtëpi. Mbi 2.5

** FIORENTINA - BRUKSEL: Me duar të larta, Brescia mbetet në vendin e fundit në renditje, duke mbetur pa fitore në 11 ndeshjet e fundit me 8 humbje dhe 3 barazime. Me 2 humbje nga Atalanta dhe Juve, Fiorentina në 9 ndeshjet e fundit të kampionatit. Fiorentina Mbi 1.5 dhe - 1 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

** VIGJARE - SEVILLI: Me 3 fitore, Villarreal hyri në rifillimin, tani në një distancë prej 5 pikë nga 3η Athleti Madrid dhe Sevilla po luftojnë për një vend në krye të tabelës. Në shtëpi, ajo shënoi 27 gola në 14 ndeshje, duke pasur një nga sulmet më të mira në shtëpi. Me 2 barazime dhe 1 fitore, Sevilla hyri i pamposhtur në 7-in e fundit të La Liga. Në 4 të fundit brenda dhe jashtë me 3 Mbi 2.5 dhe G / G skuadrat. G/G

** ALANIASPOR - TRAMPZONSPOR: Fitorja e Basak e la Trump tre pikë larg nga maja me një ndeshje më pak (sot). Një Trump me të pamposhturit në 12 ndeshjet e fundit me një rekord prej 9 fitoreve dhe 3 barazimeve. Alania me një shenjë negative 4 humbjet 2 tërheq 1 fitore në 7 e fundit të kampionatit. Alania shënoi 29 gola në 14 ndeshje shtëpiake, me Trabzon që vinte nga 7 G / G me 5 Mbi 2.5 në to. atu Mbi 1.5, dhe në total Mbi 2.5

Seria A dhe La Liga luajnë në Pamestoixima.gr!

** ANTALIASPOR - RIZESPOR: Më 19 janar, Antalia pësoi humbjen e saj të fundit me të pamposhturit në 9 ndeshjet e fundit të kampionatit. Pas Kaiseri, Rizespor është i 2-tiη Skuadra më e dobët në kampionat me sulmin më të keq larg. - 1 -.

** CITY MANCHESTER - BERNLI: 1 & Mbi 2.5, 3.5

** TAELTENAM TAUN - TAUNI NORTHAMPTON: 1-0, 2-0.

** HICHON SPORTING - OBIEDO: Vetëm 1 gol u pranua në 6 e fundit të Segunda me gjithsej gola (9-1). Oviedo po e lufton atë, por ka një shans të tretë në lojë. - 1 -.

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** BOLONIA - JUVENTUS: Juve hyri në një fillim të keq me 0-0 në shtëpi kundër Milanit (kupës) dhe humbi në penallti në finalen e kupës kundër Napolit. Fitoret në 3 vitet e fundit para pezullimit të kampionatit për Juve. Me 2 humbje dhe 1 barazim, Bologna në 3 e fundit me 2 prej tyre në selinë e saj. Udine (1-1) dhe Genova (0-3). Juve Mbi 1.5 dhe - 2 -.

** LEGKANEST - GRANADA: Shumë i ekuilibruar me rezultatet e mundshme 0-0, 1-1.

** PORTIMENSE - MARITIMO: Makranim me sulmin më të keq larg (6 gola) në 13 larg Maritimo. Vetëm nga Braga u mposht Portimonense në raportin e 5 ndeshjeve të fundit. - 1 -.

Loja fillon përsëri në Premier League me 0% grabitje!

Views: 6044
- 8624 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
22 / 06 / 20 Leçe - AC Milan
Villarreal - Seville
Alanyaspor - Trabzonspor
Mbi 2.5
G / G
Mbi 2.5
5.23
Stoiximan
22 / 06 / 20 Fiorentina - Brescia
Antalyaspor - Rizespor
Bolonja - Juventus
1
1
2
5.49
Pamestoixima.gr
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
31.11
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.