elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

** Në Republika Czecheke | FNL ne i mbajmë aset dhe Mbi 2.5 në SK Lisen - FC Vlasim, Mbi 1.5 në Pardubice, dhe dyshet në FK Varnsdorf - Hradec Kralove dhe Vitkovice - Zizkov.

** GIABLONET - FASTAB ZLIN: Jablonec është skuadra kryesore, pra rezultati afërsisht i dyfishtë në renditje (40 vs 22) në 24 ndeshjet e para. Yablontes shënoi 27 gola në 12 ndeshje në shtëpi (8-21) dhe Zlin shënoi 11 gola larg. Giablontes Mbi 1.5 dhe - 1 -.

** PRIMBRAM - BANIK OSTRAVA: Më 24 gusht, fitorja e fundit e Pribram është në fund të renditjes. Ostrava ka humbur vetëm një herë në 1 ndeshjet e tyre të fundit, duke fituar 9 nga 3 ndeshjet e fundit të tyre jashtë.. - 2 -.

Stoiximan.gr: Lojë juaj më e mirë!

** SLOVATSKO - SIGMA OLOMOUTS: 8 golat e pranuar nga Sllovakia janë një nga shfaqjet më të mira mbrojtëse në shtëpi. Të gjitha margjinale, mbase pa gola. nën 1.5

** FEXERVAR - MEZOKOVESD ZORI: (Hungari - Kupa) Nuk ka shpërthime. nën 1.5

** DORTMUND - BAGJENA: Të gjithë do të shkojnë në logjikën e shansit të fundit që iu dha Dortmundit, në mënyrë që të afrohemi në një pikë me një fitore. Mbi këtë bazë, Bayern shkon për dy rezultate, ku me barazim mbajnë distancën e sigurisë, dhe me fitoren i japin fund çështjes së kampionatit, një mendim që në kontekste normale do të shqetësojë psikologjinë e Dortmundit, e cila në të keqen nuk dëshiron ta humbasë. .

Skuadrat do të hyjnë me shumë kujdes, zhvillimi i lojës do ta gjykojë atë. Nëse nuk kemi synime herët, skuadrat do të bëjnë më mirë, nga ana tjetër, është e vështirë të mbash skuadrat në pjesën sulmuese.

Kemi të bëjmë me skuadrën më të mirë në shtëpi (shih Dortmund) që shënoi 45 gola në 13 ndeshje në shtëpi, dhe skuadrën më të mirë vizitore (shih Bayern) që shënoi 37 gola në 13 largime.

Të dy numërojnë nga 9 fitore në 10 ndeshjet e fundit. Buck e sheh Bayernin në 1.90 + -. G/G dhe Mbi 2.5, 3.5

Bet365: Luaj me përgjegjësi 21+

** AUE - DARMSTAND: Aue është i fortë në shtëpi me 9 fitore, 3 barazime, 1 humbje dhe (27-12) gola, por edhe Darmstadt me vetëm 1 humbje në 12 ndeshjet e fundit. "Larg dhe të dashurit".

** VEHEN - SANTHAUZEN: Sandhausen injoron fitoren në 8 ndeshjet e fundit me fitoren e fundit (1-3) në Osnabrikck më 29 Janar. Me përmirësime, Vehen, megjithatë, mbetet skuadra më e dobët në shtëpi në ligë. "Fitoret e kërkuara" është motoja e të dyve.

** PARIR GRUPI - OSNAMBROUK: Me 15 Dhjetor, Osnabrick regjistroi fitoren e tij të fundit, duke mbetur pa fitore në 10 ndeshjet e fundit me 24 asistime. Groeter, nga ana tjetër, ka shënuar 6 gola në gjashtë ndeshjet e tij të fundit, të paktën 13 gola për lojë në 2 prej tyre. Të gjitha sa më sipër e forcojnë këtë vlerësim të parë. Groiter Mbi 1.5, në total Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** REGKENSBOURG - NUREMBERG: (21-19) Gola të Regensburg në 13 brenda, (20-23) Gola të Nurembergut në 13 largime. End. G / G dhe Mbi 2.5

Winmasters: Ju jeni duke luajtur një lojë *

** BOLESLAV - SHKELA TAL REAL: Boleslav mban sulmin më të mirë në shtëpi me 31 gola në 12 ndeshje në shtëpi. Në 5 nga 6 ndeshjet e fundit ajo është shfaqur në Over, gjithashtu vlen të përmendet se 10 nga 13 lojërat e saj të fundit zyrtare kanë kaluar.

Më në fund, indeksi i golave ​​është shumë i lartë në mbrojtjen e sulmit (42-37) në 24 ndeshje, duke mbajtur gjithmonë proporcionet e kampionatit. Slavia Praga mban epërsinë me 8 pikë diferencë përkundër vetëm 1 fitore në 4 ndeshjet e fundit. Mbi 2.5

** FRANKFURT ENDRACHT - FALASBURG: Imazh i keq për Eintracht, 5 humbjet radhazi në kampionat. Sigurisht, ai pati një orar të vështirë me Bayern, Gladbach, Leverkusen dhe Dortmund. Freiburg mundi vetëm Unionin në 6 ndeshjet e fundit. Nga 6 seri Mbi, Eintracht vjen në kampionat me 5 prej tyre Mbi 3.5. Eidracht mori 21 nga 28 pikët e tyre në vend. Loja është duke u përkulur drejt Eidracht, por mbetet e vështirë ...Mbi 2.5 dhe - 1 -.

** BERREZI BREMIS - GLANDMPAH: Gladbach hodhi 5 fitore në 10 ndeshjet e fundit nga Bundesliga. Dope psikologjike dyfishi në Freiburg për Werder dhe një frymë e ajrit të pastër në të njëjtën kohë. 7 humbjet në 7 ndeshjet e fundit në shtëpi janë një problem i madh, por edhe 1 fitore e vetme në 12 ndeshje në shtëpi.

Ajo mund të jetë e rraskapitur nga përpjekja dhe emocioni, por në të njëjtën kohë ajo duhet të bëjë përpjekjen. Përndryshe, madhështia e kaluar do të tregohet duke qarë. Nga 9 seritë radhazi G / G vjen Gladbach me 8 Over në to. Vazhdoni me një të njëjtën. G/G dhe Mbi 2.5

Novibet: 100% pranë lojtarit *

Bombë e mundshme… ..ANALIZA

** LEVERKOUZEN - VOLFSBURG: Leverkusen luaj në të kuqe me plot 9 fitore 1 barazim 1 humbje në 11 ndeshjet e fundit. Wolfsburg, nga ana tjetër, ka një skuadër të vështirë dhe të ashpër me 1 humbje në Dortmund në 9 ndeshjet e fundit, me 3 fitore dhe 1 barazim në 4 ndeshjet e fundit jashtë. Me 8 mbi në 10 ndeshjet e fundit, Leverkusen. (20-18) Golat e Wolfsburgut në 12 largime. G/G, Mbi 2.5 dhe - 2 -.

Gara vaksinash në Bundesliga me 0% grabitje!

Ka mbërritur kazinoja e re e drejtpërdrejtë e pamestoixima.gr!

Bombat

Wolfsburg - 2 (4.60) Pamestoixima.gr

Views: 32341
- 24560 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
26 / 05 / 20 Dortmund - Bayern Mynih
Regensburg - Nuremberg
Greuther - Osnabruk
G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
Greuther (Mbi 1.5)
5.64
Pamestoixima.gr
26 / 05 / 20 Boleslav - Slavia Praga
Leverkusen - Wolfsburg
Werder Bremen - Gladbach
Mbi 2.5
Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
4.80
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
27.00
Bet365
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.