elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Conte Latino

Las Palmas - Tenerife !!!!!!!!

 Views: 1358
- 936 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 10 / 21   Amorebieta - Kartagjena
Spartak Moskë - Dinamo Moska
Las Palmas - Tenerife
Caen - Le Havre
 
X (3.15)
X (3.25)
X (3.10)
X (3.15)
3 / 4
  99.96
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.