elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (4.10) nga Guru L ___ Fund (4.75) me 5/6 pikë nga Conte Latino ___ Fund (6.06) nga Arbitro

Conte Latino

Nancy - Sochaux !!!!! (TAMEIO NOTEBOOK .... 74.32)

 Views: 1972
- 936 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
10 / 04 / 21   Paris FC - Troyes
Oviedo e vërtetë - Las Palmas
Laval - Villefranche
Nancy - Sochaux
 
X (2.87)
X (3.20)
X (2.87)
X (2.82)
3 / 4
  74.32
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.