elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (4.10) nga Guru L ___ Fund (4.75) me 5/6 pikë nga Conte Latino ___ Fund (6.06) nga Arbitro

Conte Latino

Nacional - Marítimo !!!!

 Views: 1020
- 1773 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
12 / 03 / 21   Khimki - Rostov
Villefranche - Bourg en Bresse
Kartagjena - Ponferradina
Nacional - Marítimo
 
X (2.95)
X (2.75)
X (2.90)
X (3.00)
3 / 4
  70.57
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.