elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

8/9 pikë të reja me dy (2) fonde nga Guru L ___ Fund (108.00) me 5/6 Mbi 3.5 në kolonën Gjatë ditës nga Guru L ___ Absolut i ri me 6/6 pikë dhe dy (2) Fonde ( 6.98 & 5.09) me 35.57 shanse nga Conte Latino ___ New Fund (6.47) nga Alogomouri.

Conte Latino

Orleans - Creteil !!! (FONDI I TRIADES 21.32 !!!)

 Views: 1227
- 1817 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
15 / 01 / 21   Stade Briochin - Concarneau
Avranche - Laval
Orleans - Creteil
Vicenza Virtus - Frosinone
 
X (2.75)
X (2.72)
X (2.75)
X (2.85)
3 / 4
  58.62
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.