elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (5.15) ​​nga Guru L

Conte Latino

Ponferradina - Oviedo !!!!!!!! (FONDI / TRINITY ..... 29.28 !!!)

 Views: 1207
- 1132 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
18 / 12 / 20   Quevilly - Ylli i Kuq
Ponferradina - Oviedo
Sochaux - Grenoble
Frosinone - Salernitana
 
X (3.05)
X (2.92)
X (3.00)
X (3.20)
3 / 4
  85.49
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.