elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Sporting Gijon - Ponferradina !!!!

 Views: 1617
- 1338 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
25 / 10 / 20   Akropoli - Norrby
Sporting Gijon - Ponferradina
Fluminense - Santos
Atletico PR - Gremio
 
X (3.40)
X (2.95)
X (3.20)
X (3.10)
3 / 4
  99.49
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.