elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

New Fund (4.74) dhe Bomba (5.00) nga Guru L

 Views: 1664
- 2276 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
28 / 02 / 20   Valenciennes - Ajaccio
Nancy - Clermont
Las Palmas - Malaga
Klubi i Garave - Newells Old Boys
 
X (2.92)
X (2.80)
X (2.82)
X (3.05)
3 / 4
  70.32
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.