elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

Qasje falas

Don Corleone

AFC Bournemouth !!

reklamë
21+ | L PLNI PRGJEGJS | KETHEA: 210-9237777 | ARMODIOS RYTHMISTIS MGA
PJESMARRJE VAZHDIM: L MOVIZJA DHE HUMBON LVIZJEN E HUMBSIS
Views: 2743
- 2262 ditë më parë

parashikimet

data garë Parashikim kthimi
26 / 10 / 19 Watford - AFP Bournemouth
Tranmere Rovers - Doncaster Rovers
Port Vale - Oldham Athletic
Grimsby Town - Qyteti Cheltenham

2 (3.35)
2 (2.01)
1 (1.96)
2 (2.90)
3 / 4
38.27
Pamestoixima.gr
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.

Artikuj më të vjetër nga Don Corleone