elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Majorka a je ...... (TAMEIO)

 Views: 2079
- 1496 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
01 / 05 / 21   Krasnodar - Soçi
Majorka - Mirandes
Besiktas - Hatayspor
  Mbi 2.5
1
Mbi 2.5
  4.82
Stoiximan
01 / 05 / 21   Bazel - St. Gallen
Everton - Aston Villa
Lille - e bukur
  1
1
Mbi 2.5
  8.42
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  40.64
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.