elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Conte Latino

Dy triada sot .............

 Views: 2910
- 2570 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
18 / 04 / 21   Milano - Xhenova
Atalanta - Juventus
Basaksehir - Fenerbahce
  Mbi 2.5
G / G & Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.40
Stoiximan
18 / 04 / 21   Betis i vërtetë - Valencia
Leicester - Southampton
Napoli - Inter
  1
1
Mbi 2.5
  6.53
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  35.37
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.