elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
no1badge

 

Qasje falas

Fondi (12.17) me 4/4 pikë nga Don Corleone

Conte Latino

Një treshe me aces dhe një me Over ....

 Views: 2130
- 1115 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
27 / 02 / 21   Toulouse - Amiens
Swansea - Qyteti i Bristolit
Almeria - Lugo
  1
1
1
  5.43
Stoiximan
27 / 02 / 21   Oostende - Mechelen
Kortrijk - Waregem
Verona - Juventus
  Mbi 2.5
Mbi 2.5
Mbi 2.5
  5.05
Stoiximan
Performanca e pergjithshme
(Shanset totale)
  27.48
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.