elendeesfritptrusqbgplrozh-CN
nr 1 distinktiv

 

Qasje falas

Arkë (4.61) me 6 / 8 pikë nga Guru L ___ Arkë (5.43) nga ai Arbitri

Mirëmëngjes për të gjithë.

Rikthimi në kampionatet vendase me tre opsione për sot të shtunën.

Ndalesa e parë në mesditë në Watford-LiverpoolTë kuqtë tradicionalisht e kanë të vështirë në këtë shtëpi të veçantë dhe unë pres diçka të tillë edhe sot.Nuk ka shumë vite që ai ka mbetur i pamposhtur atje dhe është larguar me .... 3 gola në shpinë. Jon Myshk dhe tre letra duken si një zgjedhje e arsyeshme.Mbi 2.5 letra me rendiment 1.70Stoiximan.

Pasdite e kemi Southampton-Leeds.Lojërat e të ftuarve kanë gjithmonë intensitet dhe shenja dinamike. Arbitri o David Coote me një nga mesataret më të larta në ishull.Mbi 3.5 letra me rendiment 1.70Stoiximan.

Së fundi, në Gjermani kemi Dortmund-Mainz. Mysafirët janë një skuadër e fortë, mbrojnë masivisht dhe presin një kundërsulm.Vestfalia është e pambrojtur në mbrojtje dhe shpesh konsumohet në shënime të kota.Mbi 3.5 letra me rendiment 1.78Stoiximan.

Fat i mirë në çdo gjë që zgjidhni !!

 

 Views: 24143
- 27179 ditë më parë

parashikimet

data   garë   Parashikim   kthimi
16 / 10 / 21   Watford-Liverpool
Southampton-Leeds
Dortmund-Mainz
  Mbi 2.5 karta (1.70)
Mbi 3.5 karta (1.70)
Mbi 3.5 karta (1.78)
  5.14
Stoiximan
E-mail Kjo adresë e-mail-i është e mbrojtur nga reklamat. Ju duhet të mundësojë JavaScript për ta parë atë.
21 plus
lojë e përgjegjshme
Në Surfbet.net ne mbështesim lojërat e fatit me përgjegjësi dhe ju rekomandojmë që të luani kumar me moderim. Vizito atë www.kethea-alfa.gr për këshilla dhe mbështetje. KETHEA ALPHA tel 1114.